Tankowanie na BP a na Orlenie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic Tankowanie na BP a na Orlenie

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 9 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kisiu1981 Kisiu1981 5 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe korr
    korr
    Użytkownik

Witam podziele sie z wami moim doswiadczeniem z tankowan. Jak wiadomo mam Basse. Tankowałem zawsze na BP pelen bak starczał mi na około 240km zatankowałem na orlenie raz pełen bak i tylko 140 km na nim przejechałem.

Mieliscie takie doswiadczenie nieekonomiczne :D?

Bassa 50
    2013r przebieg 980km i 0 awarii
    2014r przebieg 3470km i 3 awaria (2 razy żarówka spalona i bendix do wymiany)
    2015r przebieg 5700km
    2016r Router Bassa sprzedana
    2016r. Derbi Senda 125ccm przebieg:11500km -12500km( nastąpiła zamiana sprzetu)
    2016r Honda CBR125R przebieg 12500km

Michał
    Użytkownik

Ja miałem takie doswiadczenia: tankując na stacji (dawnej petrochemii płock) która teraz nazywa się „stacja paliw”. Tankuje normalną 95. Skuter ogólnie miał muła itd. Wystarczyło ze zatankowałem na BP i od razu ożył, był zwinniejszy ;D. Nie dość że tańsza to i lepsza ;D

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Tak, na tej z BP jakoś lepiej mi też chodzi. Najgorzej na tej ze Statoilu. Jak tam tankowałem to myślałem, ze skuter się zepsuł.

Naveen
    Użytkownik

A ja tankuję na stacji auchanowskiej i wszystko ładnie chodzi.

Zdjęcie profilowe Montecjusz
    Montecjusz
    Użytkownik

Wszystko zależy od lokalnej stacji tak naprawdę. U mnie np. BP jest bardzo kiepskie a tańsza 30gr lotosowa pięknie chodzi 🙂

Zipp quantum 2t.
    Wierzę i się tego nie wstydzę 🙂
    LwG!

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe kostek447
    kostek447
    Użytkownik

Własnie też na orlenie zauwazyłem że mniej kilometrów przejechałem niz jak tankowałem na shellu .

Zdjęcie profilowe Seiandin
    Seiandin
    Użytkownik

Naveen napisał:

A ja tankuję na stacji auchanowskiej i wszystko ładnie chodzi.

Ja też.:) Jeśli chodzi o Lotos to ja tam z kolei myślałem, że mi się zepsuł skuter. Strasznie przerywał. Odtąd tam nie tankuję, a tylko Auchan, Neste, BP, Orlen i czasem na trasie na innych bardziej znanych stacjach.
    PS. Nie wiedziałem, że odczuwacie taką różnicę między BP, a Orlenem. Chyba to sprawdzę samemu.

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/69884] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/69884/icon3.png[/IMG][/URL]
    Zdjęcie profilowe statorable
    statorable
    Użytkownik

Też kiedyś dałem skusić się na stacji przy Carrefour.
    Normalnie mój skuter pali 2,8 do 2,9.
    Po tankowaniu przy kerfurze wyszło 3,5. Dziwne siakieś takie.

UWAGA! JESTEM NIE NORMALNY! Używam kierunkowskazów i zatrzymuję się na STOPie i zielonej strzałce.
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Kerfur to najgorsze badziewie. Tesco też. Nikomu nie polecam. To paliwo zabija silniki – sprawdzone.

Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

BP wg mnie ma najlepsze paliwo(dodaje mocy + jeszcze więcej jak do baku wleję korek oleju) orlen i lotos różnie zależy od stacji.a byle wymiocin nie tankuje czyli neste bliska nie wspomne o carrefour tesco to jest coś na zasadzie paliwa jakie kupują rolnicy w cysternach żeby traktory na tym jechały

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie