Szukam kufra do Agility RS

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Kymco Szukam kufra do Agility RS

Tagi: , ,

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 10 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe tombitt tombitt 7 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe tombitt
    tombitt
    Użytkownik

Pomocy!! Od kilku miesięcy szukam kuferka do RS-a ale nic z tego. Czy ktoś taki posiada? Nie wiem czy te „rogi” się wykręca i w to miejsce dokręca się stelaż-przejściówkę? W serwisie powiedzieli żebym zadzwonił do MOTOR-LANDU i zapytał o oryginał, tylko że on to kosztuje kosmiczną kaskę.

Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

To może podjedź do tego Motor-Landu i zobacz w jaki sposób to jest zrobione 😉

o
    Zdjęcie profilowe tombitt
    tombitt
    Użytkownik

Czytaj
    REKLAMA

Wybierasz stylowe dwa koła czy mocarne trzy? Peugeot Django 125 i Metropolis 400 na prawo jazdy B!

Dzięki Peugeot możesz się wyróżnić. Wybierz Peugeot Django 125 lub trójkołowy skuter Metropolis 400. Do prowadzenia obu wystarcza jedynie prawo jazdy kategorii B.
    Zdjęcie profilowe Jakub100001
    Jakub100001
    Użytkownik

Jest sporo sklepów z częściami do skuterów.Może tam znajdziesz podobny kufer.

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/48898] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/48898/icon3.png[/IMG][/URL]
    Zdjęcie profilowe maro
    maro
    Użytkownik

A powiedz ile stoi ten oryginał?

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Jak już kupujesz kufer to kup raz a porządniejszy. Polecam markę Givi. Mam kufer z tej firmy i jest naprawdę solidny.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    Zdjęcie profilowe maro
    maro
    Użytkownik

Dobra już nie chce ceny 😀 Jak już znalazłem w internecie motor-land, to okazało się ze mam do niego 10 min spacerem, z przerwa na posiłek 😀

Zdjęcie profilowe Boodzik
    Boodzik
    Użytkownik

Maro, napisz proszę jak to jest z tym mocowaniem kufra do agility rs. Jestem tym bardzo zainteresowany. Z góry dziękuję.

Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

Niestety bagażnik pod kufer to droga sprawa i raczej innego wyjścia nie ma.

Zdjęcie profilowe maro
    maro
    Użytkownik

Boodzik sam do końca nie wiem jak to z tym jest – na razie wyprałem się do końca z pieniędzy, i nie zanosi się na to bym te 300 zł na kufer w najbliższym czasie miał. Niby w RSie jest tam z tylu jakiś bagażnik, czy coś co go udaje – może na to się montuje? Ale dopóki nie kupie kufra to wiedzieć nie będę.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie