Szukam dawcy paliwa z kanistrem.

Hej.
Dziś 10 metrów od domu zabrakło mi paliwo. Do stacji 3 km i brak kanistra/bańki.
Kto w pierwszy dzień świąt chce się wyrwać z domu i wspomóc odpłatnie?

Lesiu szybciej będzie jak pójdziesz z buta po te paliwo :D

Nooo i na bp se bańkę jutro kupię:)

Witaj Leszku
Chętnie bym pobiegł z pomocą ale z Katowic to 300km :0

:-) :-):-)

KrzysiekP napisał:

Witaj Leszku
Chętnie bym pobiegł z pomocą ale z Katowic to 300km :0

Wyolbrzymiasz:) Dla chcącego nic trudnego:)

To juz lepiej zamiast isc na stacje to dopchac tam skuter, niby ciezej ale przynajmniej powrot bedziesz mial szybciej.

hiroshima napisał:

To juz lepiej zamiast isc na stacje to dopchac tam skuter, niby ciezej ale przynajmniej powrot bedziesz mial szybciej.

Zaraz z nim idę:D

To ty go jeszcze nie zimujesz, w scooterlandzie miał być zimowany? :) btw masz samochód chyba, to samochodem podjedź hm ;>

Ale to nie moj skuter:) Mój się zimuje, prawda.

Lepiej zostawić wszystkie dwuślady w dobrym miejscu a nie w taką pogode jeżdzić. Dziś w Ostródzie padało i od razu zamarzało iść sie nie dało :roll:

Ale testy trzeba publikować mimo pogody:)

No tak :jak mawiała moja babcia
SLUŻBA NIE DRÓŻBA
A każdy czeka na nowy artykuł :D

Gdyby to było dziś po południu, Lechu, to bym mógł podjechać. Ale za późno zobaczyłem, bo dopiero z roboty niedawno wróciłem.

a jak będzie nowy artykuł to nikt nawet nie pomyśli ile kilometrów wśród śniegów i mrozów musiał pieszo pokonać Leszek aby dotrzeć do skutera
... Leszku... skuter bez paliwa - pamiętamy!!

hihihihihihihihihi.

I za każdym razem gdy będę pchał swój skuter do stacji będę miał w pamięci ten straszny zimowy dzień w którym to nasz Leszek poniósł ofiarę dla nas abyśmy mogli przeczytać nowy artykuł...

Kisiu1981 napisał:

I za każdym razem gdy będę pchał swój skuter do stacji będę miał w pamięci ten straszny zimowy dzień w którym to nasz Leszek poniósł ofiarę dla nas abyśmy mogli przeczytać nowy artykuł...

Ale przesadzasz:D

:lol:

Kisiu to Ty za każdym razem pchasz skuter po paliwo?!!!!! :lol:
Czasami sprawdz ile masz w baku :) :)