Szukam chętnych osób do 'spacerku'

Wyświetla 31 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #140125 Reply
    andrzej2465
    Użytkownik
    • 3
    • 113Postów:

oj dzokej ja juz mam swoje lata i mysle ze kazdy z nas ma za uszami troszke czegos tam,tak jak i ja NIE MA ŚWIĘTYCH KRÓW !ale żeby chamami i degeneratami nie rób jaj, jesteśmy wszyscy dorosłymi i wesołymi ludżmi i tyle , a ze nie każdy to pojmuje to jego sprawa i jego umysłu – szerokosci własnie u mnie przechodzi burza , ale jutro musi być OK.

#140130 Reply
    dzokej
    Użytkownik
    • 7
    • 746Postów:

W Opolu też się zaciąga 🙁 do zobaczenia jutro 🙂

#140137 Reply
    Mario1
    Użytkownik
    • 0
    • 1 223Postów:

a ja właśnie wróciłem z pracy – przez opady w Dąbrowie G. zjechaliśmy wczesniej , wchodzę do chaty włanczam kompa i patrze jak się ludki kłucą na błachym temacie hehehehe – to już chyba standart wszędzie tam gdzie benek się pojawi – spoko panowie lasek nam nie brak :-))

#140153 Reply
    Dziadek100
    Użytkownik
    • 31
    • 802Postów:

dzokej napisał:

Masz rację dziadek benek zaproponował koleżance przejażdżkę i spoko nie ma w tym nic złego Krzysiek zażartował sobie i z tego właśnie zrobił się niepotrzebny zamęt. Co do słów MY i WY już ci tłumaczę od kilku dni ty i benek najeżdżacie na całość, po niekąd macie rację ale nie pozwole na to aby oczerniać całość cytat benka ” sam widzisz jak ONI traktują resztę ( czyli znowu ogół) z tego wychodzi że na benka najechało około 20 osób ! Co jest bzdurą. bo połowa nawet nie zagląda na to forum. Cały czas powtarzam gryziecie się ok wasza sprawa ale nie mieszajcie wszystkich. Więc jeśli ktoś ma coś do kogoś to proszę pisać ty X,Y,Z a nie że cała i kolejny przykład benka z rozmowy z Padalcem „Jak się nie potrafi merytorycznie dyskutować, brakuje argumentów to posuwacie się do obelg i wyzwisk. Wasza grupa wszak z tego słynie…….To o śląską grupę chodzi, wszyscy chyba się domyślili, prawda? ” i znowu jedzie po całości. Nic mnie tak nie wk…ia jak takie pisanie. W związku z powyższym mam pytanie teraz prywatne czy ja kiedykolwiek na forum was znieważyłem ??? Nigdy !!! nawet jak mi się coś nie podobało to pozostawiłem to bez komentarza a wy pisząc Cała śląska kierujecie słowa również do mnie. Pisząc że wy macie swoje rację a my swoje miałem na myśli WY jako ciebie i benka ale nie jest to żaden podział powiedzmy że tylko przykład.

Aby nie przedłużać już tego tematu bo to zaczyna być śmieszne.Sebastian przytocz lub skopiuj moją wypowiedz w której nalatywałem na całą ŚGM.Staram się ludzi nie uogólniać tylko ich rozróżniać,jak coś mi się nie podoba to piszę do konkretnej osoby,nigdy nie kieruję swoich uwag do całości.Wygodnie jest napisać że Krzysiek sobie zażartował,co wcale żartem nie było.Nie mam nic więcej do powiedzenia w tym temacie.Pozdrawiam.

#140163 Reply
    dzokej
    Użytkownik
    • 7
    • 746Postów:

Przepraszam Dziadek ostatnia wypowiedź rzeczywiście nie dotyczyła Ciebie tylko Benka. W nerwach pisałem i troszkę przesadziłem jeszcze raz sory i nie miej mi tego za złe. Pozdrawiam

#140229 Reply
    Dziadek100
    Użytkownik
    • 31
    • 802Postów:

dzokej napisał:

Przepraszam Dziadek ostatnia wypowiedź rzeczywiście nie dotyczyła Ciebie tylko Benka. W nerwach pisałem i troszkę przesadziłem jeszcze raz sory i nie miej mi tego za złe. Pozdrawiam

Spoko Dzokej :).

Wyświetla 31 wpisów z $
Odpowiedz na: Szukam chętnych osób do 'spacerku'
Twoje informacje:

Back to top button