Szukam chętnych osób do 'spacerku'

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #138711 Reply
    Marlena
    Użytkownik
    • 1

Witam serdecznie, jestem tutaj świeża więc mam nadzieję że nie zaszkodzę : D

Szukam jakieś grupki osób, z którą mogłabym pojeździć skuterem. Jestem ze śląska, okolice Siemianowic, Bytomia.

Liczę na jakies odpowiedzi pod wpisem, ew. pw.

Pozdrawiam 🙂

#138713 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21

zobacz tu: http://www.skuterowo.com/forums/topic/slaska-grupa-motorowerowa-zaprasza/

PS: jak bym był kiedyś był na Śląsku to chętnie się przejadę. 😉

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#138718 Reply
    Mario1
    Użytkownik
    • 0
    #138719 Reply
    Marlena
    Użytkownik
    • 1

o, dzięki wielkie : D

#138723 Reply
    Robertonos
    Użytkownik
    • 9

Również polecam Tobie Marleno Śląską Grupę Motorowerową bo to świetne Chopy są ;)Pozdrawiam Was Pany Robertonos z Mazowieckiej 🙂

#138829 Reply
    Mario1
    Użytkownik
    • 0

Marlena z Piekar jest Grażynka – też śmiga ale ostatnio na nogach do Cze-wy zasuwała zamiast z nami jechać :-))

#138971 Reply
    WODZU
    Użytkownik
    • 71

Marlena napisał:

o, dzięki wielkie : D

Być może będzie jakiś mały grillek w sobotę 🙂 Zapraszam.
    Więcej w tym temacie:

http://www.skuterowo.com/forums/topic/slaska-grupa-motorowerowa-zaprasza/page/65

#139202 Reply
    Grazynka
    Użytkownik
    • 0

Mario zasuwalam na nogach .. ale teraz chetnie wybiore sie z wami do Ostrawy 🙂 Marlena witam … Piekary gorą 🙂 pozdrawiam …kolezanki i kolegow :))

#139211 Reply
    sinaloa
    Użytkownik
    • 2

No i o spacerku ucichło:)a pogoda dopisuje;)

#139218 Reply
    SGhost
    Użytkownik
    • 3

ja się chętnie piszę na jakąś wycieczkę po PŚ i okolicy, niby nie raz się było, ale pewnie wielu miejsc ciekawych nie znam. Chętnie dam się oprowadzić :). Na czym Marlena jezdzi?

#139350 Reply
    Marlena
    Użytkownik
    • 1

SGhost napisał:

ja się chętnie piszę na jakąś wycieczkę po PŚ i okolicy, niby nie raz się było, ale pewnie wielu miejsc ciekawych nie znam. Chętnie dam się oprowadzić :). Na czym Marlena jezdzi?

Marlena na Routerku Bassa jeździ 😀

#139352 Reply
    benekpe
    Użytkownik
    • 11

Marlena, a co powiesz na wieczorne kulanie? Wieczorna jazda daje ukojenie po upalnym dniu?
    Jak byś była chętna, to się możemy razem gdzieś spotkać większą grupą, pośmigać po mieście…

#139945 Reply
    KrzysiekP
    Użytkownik
    • 14

benekpe nie siej zametu. pamietaj ze masz juz druga polowe i nie czaruj tutaj kobiet

#139948 Reply
    Dziadek100
    Użytkownik
    • 31

Grzecznie zaproponował wspólną przejażdzkę,gdzie się dopatrujesz Krzysiek zamętu ?.Krzysiek Ty również masz drugą połówkę i jakoś ci nie przeszkadza że w grupie pojawiły się miłe panie :).Krzysiek można to interpretować jako zazdrość z twojej strony :))).

#139950 Reply
    benekpe
    Użytkownik
    • 11

Ja jestem otwarty na każde propozycje…przejażdżek 🙂
    Dla mnie stan cywilny, a tym bardziej różnice wiekowe nie stanowią najmniejszego problemu.
    Więc polecam się pamięci.
    Pozdrawiam.

#139951 Reply
    Marlena
    Użytkownik
    • 1

No moznaby pojezdzić jakąś grupką 🙂 A benekpe skąd?

#139957 Reply
    benekpe
    Użytkownik
    • 11

Z Zabrza – rzut beretem…no może trzy rzuty 🙂
    Wieczorami z kolegami (w różnym wieku) śmigamy motorkami (różnymi, małymi i dużymi) po Śląsku. Lajtowe spokojne kulanie się 40-60km/h, po drodze jakieś pauzy w ciekawych miejscach na pogawędki, na jakiegoś mc`a…
    Jak pisałem kiedyś, Śląskie miasta są ładniejsze nocą niż za dnia.

#139963 Reply
    dzokej
    Użytkownik
    • 7

Krzysiu zazdrosny ? Pamiętaj że „Jak ktoś jest na diecie wcale nie znaczy że nie może przeczytać menu” 🙂 Bez urazy bo już nie wiem jak pisać.

#140051 Reply
    KrzysiekP
    Użytkownik
    • 14

spko zadna zazdrosc z mojej strony. ja i tak wiem ze jestem bardziej rozpoznawalny niż benekpe. nie jestm zadufany ani sie nie przechwalam ale tutaj na tym forum mam na mysli skuterowo jestem od poczatku

#140053 Reply
    benekpe
    Użytkownik
    • 11

Jednak ta zadra tkwi głęboko, prawda? Nie możesz odpuścić?
    Nie możesz przełknąć faktu, że ktoś mógł odważyć się na słowa krytyki, wytknięcie błędów?

#140054 Reply
    Dziadek100
    Użytkownik
    • 31

KrzysiekP napisał:

spko zadna zazdrosc z mojej strony. ja i tak wiem ze jestem bardziej rozpoznawalny niż benekpe. nie jestm zadufany ani sie nie przechwalam ale tutaj na tym forum mam na mysli skuterowo jestem od poczatku

/”benekpe nie siej zametu. pamietaj ze masz juz druga polowe i nie czaruj tutaj kobiet/”

Krzysiek czy Ty w ogóle wiesz o czym piszesz ?,i w jakim temacie ?.Porównaj sobie swoje dwie wypowiedzi,każda jest o czym innym,każda z nich nie ma związku z tematem.

#140055 Reply
    benekpe
    Użytkownik
    • 11

Dziadek100 – wielokrotnie to już pisałem, jak komuś brakuje merytorycznych argumentów w rozmowie, posuwa się do takich zagrywek. Żałosne.
    Zresztą, co ja ci będę tłumaczył. Sam wiesz najlepiej jak oni traktują ludzi.

#140057 Reply
    dzokej
    Użytkownik
    • 7

I znowu to samo „ONI” mierzysz wszystkich taką samą miarką ale spoko niech ci będzie z tego co pamiętam ktoś prosił żeby nie wypowiadać się na wspólne tematy więc po co ponownie wracamy na drogę dogryzania ?
    Wy macie swoje zdanie a my swoje więc idźmy na kompromis i nie psujmy sobie nerwów na wzajem. To jest tylko taka moja propozycja bo wszyscy wiemy doskonale że takie dogryzanie do niczego nie prowadzi. Z góry dziękuję

#140058 Reply
    benekpe
    Użytkownik
    • 11

Wyraziłem się chyba dosyć jasno wiele razy – nie będę tolerował personalnych ataków na moją osobę. Sam widzisz, kto zaczyna pierwszy! Po co te personalne wycieczki?

#140060 Reply
    Dziadek100
    Użytkownik
    • 31

dzokej napisał:

I znowu to samo „ONI” mierzysz wszystkich taką samą miarką ale spoko niech ci będzie z tego co pamiętam ktoś prosił żeby nie wypowiadać się na wspólne tematy więc po co ponownie wracamy na drogę dogryzania ?
    Wy macie swoje zdanie a my swoje więc idźmy na kompromis i nie psujmy sobie nerwów na wzajem. To jest tylko taka moja propozycja bo wszyscy wiemy doskonale że takie dogryzanie do niczego nie prowadzi. Z góry dziękuję

Akurat Ciebie bardzo cenię bo równy z Ciebie Chłop.Nie bardzo rozumiem słowa /”My”/ i /”Wy”/,czyli są jakies podziały o których nic wcześniej nie wiedziałem.Przejdę do rzeczy – mam nadzieję że prześledziłeś temat od samego początku ?.Benek zaproponował koleżance Marlenie wspólną przejażdzkę,czy zrobił coś niestosownego ?.Krzysiek jako pierwszy napisał że Benek swoją propozycją sieje niejako zamęt.Mam nadzieję że nie zabraknie Ci obiektywizmu i nie będziesz działał w myśl zasady że tylko ja lub jak wolisz /”My”/ mamy tylko monopol na rację.

#140072 Reply
    andrzej2465
    Użytkownik
    • 3

pisze tutaj bardzo rzadko,i musze powiedziec że niektore wypowiedzi są tak lakoniczne że ręce opadają a temat był tylko o spacerku co sobie o nas pomyslą inni a zwłaszcza ci ktorzy i li tylko chcą spokojnie posmigać swoimi cackami, Marlena nie mierz wszystkich jedną miarą są ludzie i ludzie tak jak w życiu i śmigaj w sobote jak dopisze pogoda na mały spot szerokości wszystkim – panowie tę grupę trzeba powiększac i dawać radosc ze wspólnego śmigania jak dopisze pogoda to się zjawie jesli pozwolicie po tym moim rozważeniu tutaj

#140073 Reply
    dzokej
    Użytkownik
    • 7

Masz rację dziadek benek zaproponował koleżance przejażdżkę i spoko nie ma w tym nic złego Krzysiek zażartował sobie i z tego właśnie zrobił się niepotrzebny zamęt. Co do słów MY i WY już ci tłumaczę od kilku dni ty i benek najeżdżacie na całość, po niekąd macie rację ale nie pozwole na to aby oczerniać całość cytat benka ” sam widzisz jak ONI traktują resztę ( czyli znowu ogół) z tego wychodzi że na benka najechało około 20 osób ! Co jest bzdurą. bo połowa nawet nie zagląda na to forum. Cały czas powtarzam gryziecie się ok wasza sprawa ale nie mieszajcie wszystkich. Więc jeśli ktoś ma coś do kogoś to proszę pisać ty X,Y,Z a nie że cała i kolejny przykład benka z rozmowy z Padalcem „Jak się nie potrafi merytorycznie dyskutować, brakuje argumentów to posuwacie się do obelg i wyzwisk. Wasza grupa wszak z tego słynie…….To o śląską grupę chodzi, wszyscy chyba się domyślili, prawda? ” i znowu jedzie po całości. Nic mnie tak nie wk…ia jak takie pisanie. W związku z powyższym mam pytanie teraz prywatne czy ja kiedykolwiek na forum was znieważyłem ??? Nigdy !!! nawet jak mi się coś nie podobało to pozostawiłem to bez komentarza a wy pisząc Cała śląska kierujecie słowa również do mnie. Pisząc że wy macie swoje rację a my swoje miałem na myśli WY jako ciebie i benka ale nie jest to żaden podział powiedzmy że tylko przykład.

#140094 Reply
    benekpe
    Użytkownik
    • 11

Niestety, zawsze jest tak, że kilka czarnych owiec rzutuje na opinię całego stada. Ktoś, kto utożsamia się z pewną grupą, swym zachowaniem i wypowiedziami powoduje, że grupa postrzegana jest tak a nie inaczej. Zawsze tak było jest i będzie. Pół biedy, gdyby to był jednostkowy marginalny przypadek. Ataki miały miejsce przez kilkoro zrzeszonych w Śląskiej Grupie, co przełożyło się na negatywny wizerunek większości. Smutne to, ale wypowiadanie się publiczne niesie ze sobą pewne niebezpieczeństwo – w przypadku Waszej grupy ucierpiał wizerunek. Zresztą wiele osób i słusznie zauważyło takie niestosowne zachowania kilkoro z Was.
    Tyle w temacie.

#140110 Reply
    WODZU
    Użytkownik
    • 71

andrzej2465 napisał:

….panowie tę grupę trzeba powiększac i dawać radosc ze wspólnego śmigania jak dopisze pogoda to się zjawie….

Czekamy 🙂

#140121 Reply
    dzokej
    Użytkownik
    • 7

Andrzej2465 zapraszamy tylko pamiętaj że spotykasz się z samymi chamami i degeneratami ha ha ha :)))

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Szukam chętnych osób do 'spacerku'
Twoje informacje:

Back to top button