Szlif kymco agility 16+ 125 Naprawiac??

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Kymco Szlif kymco agility 16+ 125 Naprawiac??

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe maks_kymco125 maks_kymco125 5 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe maks_kymco125
    maks_kymco125
    Użytkownik

Siema
    Wczoraj na swoim calkiem nowym kymco agility 16+ 125 zaliczylem pierwszy szlif. (Za duza predkosc na zakrecie i przyhamowanie przodem) Odrachana jest przednia prawa oslona – owiewka oslaniajaca nogi i przytarta jest rowiez odudowa tlumika. Jak.myslecie robic cos z tym czy nie warto? Jakie moga byc koszty takiej naprawy?

Zdjęcie profilowe Druid
    Druid
    Użytkownik

Jak tylko szlif, to się w ogóle nie zastanawiaj, tylko do roboty… ;)))

—————————————————
    Aprilia SR MAX 125 i.e. v2.0

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    maks_kymco125
    Użytkownik

„Do roboty”? to znaczy do serwisu?

Zdjęcie profilowe Druid
    Druid
    Użytkownik

No a co? Chciałbyś całkiem nowego zezłomować, czy sprzedać na części za grosze?
    A czy zrobisz to sam, czy dasz do serwisu… to już Twoja sprawa… ;)))

—————————————————
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Druidzie, ale kolega pyta chyba, czy warto JUŻ naprawiać, czy poczekać na poważniejsze zajście… tak?
    Nie wiem jak z tłumikiem, ale ja bym plastiki olał. Jak nie jesteś estetą i nie wnerwia cię taka szramka tu i ówdzie, to może maznąć czymś rysy na osłonie tłumika, żeby nie rdzewiało, i latać dalej.

Czytaj
    REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement
    Zdjęcie profilowe Druid
    Druid
    Użytkownik

No i tu muszę się z kolegą zgodzić… dla nieestety, to może być opcja… ;))))

—————————————————
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Gdybym sobie kupił wymarzony jakiś sprzęt (np. śliczną Aprilkę), to bym malował/naprawiał..
    Ale już swojego Kymkacza, kupionego by sprawdzić czy mi się podoba jazda, do nauki pierwszych kroków i jako muła roboczego – już nie. Dopiero przy poważnym spotkaniu z Panem Asfaltem.
    To samo mam z samochodem. Gdybym miał wypieszczonego starego SECa, LandRovera lub RangeRovera, to bym latał ze szmatką i pucował. Ale mam Hyundaia, więc mimo, że był nowy, to czekałem na poważne obtłuczenie, a takich drobiazgów nie ruszałem. Żona go przez kilka lat ocierała z każdej strony, ale dopiero, jak ją napadł w garażu betonowy słup i były drzwi do wymiany, to poszedł do lakiernika, który zrobił już wszystko i znów jest jak nówka 🙂 Zobaczymy na jak długo…

Zdjęcie profilowe elloco
    elloco
    Użytkownik

arasz74 wiesz być może dla niego Kymkacz to wymarzony sprzęt 🙂 Jakby nie było nowy kosztuje ponad 7tys + rejestracja wyjdzie z 8k a większość społeczeństwa kupuje w tych pieniądzach samochody. Względy estetyczne, jeśli przeszkadza Ci to naprawiaj, a jak nie to jeździj.

Było kilka chińczyków..Toros, Baotian… Kymco Agility R16 125ccm do 2017r, Szukam jakiegoś „maxi” 🙂
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

no w tych pieniądzach to nawet r1 kupi.

maks_kymco125
    Użytkownik

Dzieki chlopaki za opinie 😉
    Zobacze ile wymiana bedzie kosztowala i zadecyduje, znowu tak strasznie to nie drazni oka

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie