Strasznie śmierdzi olejem!!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Strasznie śmierdzi olejem!!

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe kajzer93 kajzer93 7 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe kajzer93
    kajzer93
    Użytkownik

Witam , nie dawno założyłem new odblokowany moduł do skutera ferro 101-1. Wszystko pięknie fajnie tylko jak przejade się i potem wyłącze skuter to śmierdzi taką jakby spaloną gumą! Ja tylko zakłade że to olej. Skuter przejechał na nie odblokowanym module ok 5000 km. Na tym nowym jest może z 10km. Skuter ma 3 lata. Urzytkowałem go do jazdy ogólnie to krótkiej… Nie wiem co to może być? I czy mam się martwić ? Może to czas na wymianę oleju? Jak sądzicie ?

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Nie wiem pierwsze co mi przychodzi na myśl to może przez ten Twój nowy „odblokowany” moduł przypala Ci gdzieś elektrykę i stąd zapach palonej gumy. Warto sprawdzić czy gdzieś jakieś przewody lub sam moduł się nie przypala. Kiedy ostatnio wymieniałeś olej ?

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    kajzer93
    Użytkownik

Znaczy ostatni przegląd był przy 1000 km ale wtedy chyba oleju nie wymieniali. Myślę że polecieli w c…. i wogule byl nie wymieniany!

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj trójkołowy CAN-AM Ryker 900 na prawo jazdy B

Wrażenia z jazdy, których nie da się porównać z czymkolwiek na czym do tej pory jeździłeś. 77 KM, skrzynia CVT, ABS i kontrola trakcji w standardzie. Odkryj trójkołowy Can-Am Ryker Rally Edition.
    Zdjęcie profilowe pasek888
    pasek888
    Użytkownik

Po prostu moduł się grzeje jak głupi – topi się.

kajzer93
    Użytkownik

Hmm , jeszcze jakieś sugestie ?

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie