Stan korektora napędu Honda SW-T400

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Pooh
    Uczestnik

Cześć. Szukam w całym internecie opinii na temat mojego korektora napędu. Poniżej zamieszczam link, który ukazuje „problem”. No chyba, że jeszcze jego stan jest na tyle w porządku, że moje odczucia z jazdy są niezasadne.
    A wrażenia są takie, że przy prędkościach około 60-70km/h czuć jakby szarpanie.
    Nie będę pisał co wymieniałem, bo tygodnia nie starczy (tak mniej więcej to całe wario z rolkami, pasek, sprężyna główna itp itD). Takich prowadnic jak na zdjęciu są 4, W każdej z nich pracuje pin z nałożoną tulejką i widać, że ta tulejka się odcisnęła.

https://photos.app.goo.gl/rWx6Zjx4An7NrxRD8

Szumek811
    Uczestnik

To uszkodzenie eliminuje element z dalszej eksploatacji. Domyślam się, że jest to przeciwtalerz z bieżniami. Opcje masz 2 albo kupić nowy element albo udać się do tokarza, który wyrówna powierzchnie i dobierze tylejkę na wymiar

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Pooh
    Uczestnik

Znany albo nieznany naszej publiczności guru Silver Winga z Włoch, Stefano Bonacasa też napisał, że element nadaje się do wymiany. Już go zamówiłem. Do tego domówiłem tuleję osłaniającą piny. Pinów nie zamawiałem, bo są nowe. Kupione w zeszłym tygodniu.
    Jak części dojdą i je zamontuję to dam znać czy coś się poprawiło. A do tego momentu muszę odkręcać manetkę:)

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button