Środki do czyszczenia rąk

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Środki do czyszczenia rąk

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe mistubishi mistubishi 7 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe klekocix
    klekocix
    Użytkownik

No właśnie, robiłem serwis skutera, pobrudziłem się przy tym strasznie (smar, pył z klocków hamulcowych i przekładni…). I czas się wyczyścić.

Próbowałem mydłem, mydłem malarskim, pastą BHP (oczywiście przy pomocy szczotki i pumeksu) i nic.

Pamiętam, że kiedyś byłem u znajomego mechanika, który posiadał jakąś magiczną pastę do rąk, wystarczyło namoczyć ręce wodą, raz umyć nią ręce i cały brud znikał. Bez używania pumeksu czy szczotki, nie pozostawał też po niej żaden zapach.

Co możecie polecić do mycia się po w.w. pracy?

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

pasta BHP ze ścierniwem, czyści idealnie bez żadnych pumexów i szczotek.

PS: Mydło malarskie służy do czyszczenia ścian a nie rąk 😉

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe marcin_wlkp
    marcin_wlkp
    Użytkownik

jest też specjalna pasta do rąk z dodatkiem drobno mielonych trocin.używam takiej w pracy (lakiernik samochodowy) czyści idealnie , nazwę podam jutro bo niepamietam dokładnie a mam dziś wolne.

Czytaj
    REKLAMA

Barton daje 400 zł do wykorzystania na akcesoria

Kup motocykl Barton Cafe Racer lub Barton Travel, zarejestruj zakup i skonfiguruj dla siebie pakiet dodatków o wartości 400 zł gratis.
    Zdjęcie profilowe elastyna
    elastyna
    Użytkownik

Mój tata jest mechanikiem i używa Sulima żel do mycia rąk cytrynowy. Sam też go czasami używam jak grzebie w skucie schodzi wszystko idealnie, najpierw rozprowadza się go na rękach i wciera(przed wcieraniem ręce muszą być suche) później się wszystko zmywa i zostaje ładny zapach cytryny na łapach.

Prostrzy sposób to umycią rąk proszkiem do prania też ładnie schodzi bród, jedyny minus to później dziwne uczucie na skurze.

Cpi Oliver 2t 2005r
    Zdjęcie profilowe Jakub100001
    Jakub100001
    Użytkownik

W lidlu teraz jest akcja błysk i można taki preparat kupić:

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-DC7CDCEA-77228164/lidl_pl/hs.xsl/index_22593.htm

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/48898] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/48898/icon3.png[/IMG][/URL]
    Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

Mój wujek zawsze używa pasty BHP w warsztacie. Ale widać nie zawsze pomaga… Ja zwykle jak nie pomaga mydło to pumeks i jedziemy ;D Ale też nie zawsze działa… Pamiętam jak raz sobie wylałem klej na ręce… Ten klej to jakiś niemiecki był. Mocny jak skurczysyn, wszystko tym szło kleić… Bardzo długo czyściłem pumeksem, i innymi środkami czyszczącymi, ale i tak nie doczyściłem do końca… Dopiero zeszło chyba po kilku dniach całkowicie… Jak pomagałem przy malowaniu domu z zewnątrz to też ręce miałem z farby, ale pumeks + mydło i prawie wszystko zeszło.

o
    Zdjęcie profilowe norbert1710
    norbert1710
    Użytkownik

najlepsza jest benzyna;)

Zdjęcie profilowe elastyna
    elastyna
    Użytkownik

norbert1710 napisał:

najlepsza jest benzyna;)

albo rozpuszaczlnik lub nitro jeżeli ktoś posiada

Cpi Oliver 2t 2005r
    Zdjęcie profilowe mistubishi
    mistubishi
    Użytkownik

Ja używam pasty do mycia rąk eilfix. Bardzo dobrze działa.

Lewa w górę i szerokośći
Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie