Sprzęgło rozrusznika

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Sprzęgło rozrusznika

Ten temat zawiera , ma i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe DooOminO DooOminO 7 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)Oglądasz 3 postów - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #88456 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe xKodzOx
    xKodzOx
    Użytkownik

Witam użytkowników proszę o pomoc. Jestem szczęśliwym kierowcą yamahy Aerox i mam mały problem moja roxa ma strasznego muła przy starcie tylko po wymianie paska na nowy. Zauważyłem jak rozkręcam wariator że już jest zjechany i wgl… (trzeba wymienić) więc kupiłem nowy tylko nowy nie pasuje ponieważ tuleja jest za szeroka. popatrzyłem na starą okazała sie również przycinana przez poprzedniego właściciela. Więc pytanie moje brzmi czy moge się pozbyć sprzęgła rozrusznika. Wydaje mi się że zrobi się więcej miejsca i nowy wario będzie pasował tylko czy wszystko będzie ok?? Rownież nie używam rozrusznika więc jest mi on obojetny czy w mojej roxie będzie czy nie. Proszę o pomoc.

#88457 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe guliwer55
    guliwer55
    Użytkownik

Możesz wymontować

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #88459 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

Ale pasek bedzie pod ukosem pracowal, tuleja jest za szeroka? czy za dluga?..

.. Bez polskich znak’o’w .
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)Oglądasz 3 postów - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Sprzęgło rozrusznika
Informacje o Tobie: