Sprzedaż skuter -> Motorower ~4000zł

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Sprzedaż skuter -> Motorower ~4000zł

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe rkos rkos 7 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #66176 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe dodge
    dodge
    Użytkownik

Siemka dawno nie byłem na forum.
    A więc tak.
    Moja katana została już naprawiona, ale mam do niej wielką zrazę, że zaraz znów się coś sypnie i wgl.,a poza tym pora przerzucić się na coś z biegami.
    Kolega ostatnio kupił Junaka 901, na prawdę fajny sprzęcik, ale nie chcę kupować tego co on.
    Wolałbym, żeby był nowy.
    Co myślicie o Junaku 901 wersja Sport ?
    Generalnie spodobały mi się porpozycje od Junaka, ale mimo, że za 1k więcej też jest bardzo ciekawy Leone RK 50, a co o nim moglibyście powiedzieć ?

->Kymco Super 8 2T
    LwG!
    #66177 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe harekop
    harekop
    Użytkownik

Może zobacz Barton’a Sprint. Silnik ten sam co w Junaku więc osiągi te same. Wersja sport jest godna uwagi, ale mnie przeraża te czarne miejsce wokół baku z tych plastików i marny licznik jest. Leone RK 50 z wyglądu jest na 5+, a co do silnika to nie mogę Ci nic powiedzieć, bo mało osób go posiada ze względu na to, że niedawno wyszedł do produkcji.

Szlachta w korkach nie stoi ; d

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #66178 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe harekop
    harekop
    Użytkownik

Wszedł* ; d

Szlachta w korkach nie stoi ; d
    #82508 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe serqu123
    serqu123
    Użytkownik

Jeżeli nie chcesz mieć tego co kumpel to kup wersję sport w innych kolorach, ja też niedługo kupię ten lub ten, Leone RK 50 nie wiem jakie ma osiągi ale wygląd całkiem całkiem, Barton Sprint? też nad nim myślałem 🙂 fajny motorower tylko pamiętaj, że to CHINOL !;)

#82514 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

Nie kupuj chińskiego 4T. Moim zdaniem poszukaj ładnej, ale naprawdę ładnej używki np. jakiegoś supermoto z silnikiem derbi albo AM6.

o

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #82517 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe rkos
    rkos
    Użytkownik

Ryglos napisał:

Nie kupuj chińskiego 4T. Moim zdaniem poszukaj ładnej, ale naprawdę ładnej używki np. jakiegoś supermoto z silnikiem derbi albo AM6.

+1

[IMG]http://i50.tinypic.com/30s992f.jpg[/IMG]
Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: Sprzedaż skuter -> Motorower ~4000zł
Informacje o Tobie: