Sprzedam skuterek 2t

Witam mam na sprzedaż rometa 700 w 2t koła 12" przebieg 800 link do strony http://tablica.pl/oferta/romet-700-sprzedam-2t-okazja-nie-aerox-rs-tzr-keeway-cpi-CID5-ID3g2aB.html

na linku wyskakuje "to ogłoszenie nie jest już dostępne" Dość szybko Ci się znudził ;)

Za duża moc ale tak wogule to fajny .
PS. aukcja działa nie wiem czemu tobie nie

Sprzedajesz ponieważ, ma za dużą moc? Przecież możesz go zablokować.
Ciekawe...

"Powód sprzedaży duża moc " .Chłopie dowaliłeś do pieca że aż zgasł :)

Wyrywa sam na koło ale on jest zablokowany .

Zmień rolki, powinno pomóc.

Nie znam się natym a po 2 nie mam narzędzi i po 3. skąd mam wiedizeć że to coś da

Jeszcze nigdy takiej sytuacji nie słyszałem żeby "sam na koło wyrywał" i to jeszcze seryjna, zablokowana 50

Zmień treść tego ogłoszenia na bardziej 'po polsku' bo to co napisałeś nie jest przekonujące a już na pewno nie zachęca do zakupu.
Szczególnie ten powód :)
Wymyśl coś bardziej wiarygodnego, bo ktoś kto sprzedaje nowy sprzęt z takim przebiegiem z założenia jest podejrzany.

Ten skuter stoi już na tablicy chyba od sierpnia... Widziałem go już wcześniej ;D

kuba90876 napisał:

Ten skuter stoi już na tablicy chyba od sierpnia... Widziałem go już wcześniej ;D

No wiesz, to że długo stoi to jeszcze nie czyni go podejrzanym, wszystko musi znaleźć swojego klienta, ale nad opisem to bym popracował. I fotki. Pamiętaj, kolego, że ludzie kupują oczami przede wszystkim.