Spadek prędkości, Zipp Quantum R

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Spadek prędkości, Zipp Quantum R

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Mardzin Mardzin 4 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #296788 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Mardzin
    Mardzin
    Użytkownik

Witam,
    od roku jestem posiadaczem Quantum R w październiku zeszłego roku awarii uległa pompka oleju przez co skuter się zatarł, naprawy dokonano w głównym serwisie w Przasnyszu na gwarancji wczoraj zakończyłem proces docierania i myślę sobie sprawdzę osiągi okazało się ze jedzie wolniej jak było wcześniej tylko 63 km/h, a przed zatarciem jechał 70-71 km/h zauważyłem także że jak go w miejscu zakręcę to tylko do 9,5 tyś obr wcześniej nawet do 10,5 tyś. I tu moje pytanie czy to po prostu chińczyk i nic nie da rady zrobić czy regulacja gaźnika, napędu czy czego tam może być ? Osobiście dodam że jeździ się naprawdę wygodnie ale chciałbym żeby jednak powrócił do tego co miał a czuję po przyśpieszeniu że wszystko w porządku i dotarłem go również „książkowo” jak poprzednim razem.
    Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję za pomoc 😉

#296793 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

regulacja gaźnika, napędu

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #296795 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Mardzin
    Mardzin
    Użytkownik

Krótko i konkretnie. Dzięki

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Spadek prędkości, Zipp Quantum R
Informacje o Tobie: