Śmieszny problem :D

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Grzechmal
    Użytkownik

Cześć jestem nowy na forum i mam jeden problem.
    Posiadam od tygodnia Torosa Fresco 4t oraz kasku bez szczękowego YOHE zakupionego w sieci Selgros. I tu zaczyna się problem a mianowicie kask nie chce się zmieścić do schowka pod siedzeniem. Nie wiem dlaczego wkładam go różnymi stronami ale to nic nie daje. Chcąc zamknąć kanapę muszę na siłę a nie chcę połamać kasku i zepsuć zawiasów. Proszę o szybkie odpowiedzi ponieważ jest to dla mnie ważne. Pozdrawiam i z góry wielkie dzięki.

guliwer55
    Użytkownik

Za płytki schowek pod siedzeniem proponuje kupić kufer tylny gdzie będzie można chować kask

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Grzechmal
    Użytkownik

A zmieści się kask integralny? Czy on też jest podobnej wielkości do bez szczękowych?

Anonim
    Nieaktywny

Jak „jet” sie nie miesci to i integralnego nie da rady tam wcisnąć.

a123659
    Uczestnik

Nie zmieści. Z tym to raczej trzeba się pogodzić w większości skuterów. W szkole ja swój biorę do szafki. A pod sklepem to normalnie zostawiam na siedzeniu. Jeśli się o niego boisz to niektórzy przypinają kask do skutera zapinką do roweru. Np. w miejscu pod kufer.

szyszu3
    Użytkownik

Za duży łeb. Jakbyś miał mniejszą głowe to i kask by był mniejszy wtedy by wszedł :d

hiorimaru
    Użytkownik

tez w moim romecie727 nie wchodzi kask ale ja mm ze szczena cuz trzeba sie przyzwyczaić

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button