Skutery elektryczne do 4kW

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Skutery elektryczne do 4kW

Ten temat zawiera 30 odpowiedzi, ma 10 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Arth Arth 3 dni, 19 godzin temu.

Oglądasz 10 postów - 21 przez 30 (z 32 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe tomek
    tomek
    Użytkownik

Sorry aktualizacja byłem ciekaw il e tak naprawdę pali mój Greenstice dokładnie i wpoiłem watomierz, do tej pory oceniałem mniej więcej po ładowarce watomierzu podpiętym podczas ładowania tak mniej więcej dziś wpiąłem watomierz do skutera i byłem w szoku przejechałem 30 km prędkość 40 45 km/h kilka lekkich pagórków troche pod wiatr i trochę z wiatrem i zużyłem 480,7 wh co daje zużycie 16 wh/km 1,6 kw na 100 km https://pokazywarka.pl/4cuvv8/#zdjecie23625896

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 4 miesiące, 2 tygodnie temu przez Zdjęcie profilowe tomek tomek.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 4 miesiące, 2 tygodnie temu przez Zdjęcie profilowe tomek tomek.
    Tomasz Dmowski
    Zdjęcie profilowe robbo2k
    robbo2k
    Użytkownik

Motorowery elektryczne w Polsce to 16% rynku nowo rejestrowanych pojazdów.

2017 479
    2018 1400
    2019 2859 (do pazdziernika)

najpopularniejsze marki to

BLINKEE, 765 (sharing)
    YADEA 380 (sharing Hop City)
    SAKURA, 377
    SUNRA i MADEMOTO po 240

Dla porównania w 2019 zarejestrowane zawrotne 66 motocykli elektrycznych co stanowi 0,3%.

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 4 miesiące, 1 tygodni temu przez Zdjęcie profilowe robbo2k robbo2k.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 4 miesiące, 1 tygodni temu przez Zdjęcie profilowe robbo2k robbo2k.

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe puszmac
    puszmac
    Użytkownik

jaki model jest tych skuterow blinkee ?

Zdjęcie profilowe Szumek811
    Szumek811
    Użytkownik

Być może skutery elektryczne to 16% rynku ale ludzie kupują je raczej w kategorii ciekawostki lub spełnia ich nie wygórowane wymagania co do zasięgu itd. Jak dla mnie elektryk jest nie praktyczny.

Nie pomagam na priv 😉
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jaki model jest tych skuterow blinkee ?

Hecht

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    Zdjęcie profilowe puszmac
    puszmac
    Użytkownik

dziekuje bardzo! a orientujecie sie jaki jest koszt baterii ?

Zdjęcie profilowe robbo2k
    robbo2k
    Użytkownik

A to nie jest tak ze Hecht kupuje swoje od tej samej firny co Blinkee. W DR jest wpisana marka Blinkee
    A skutery prawdopodobnie pochodzą od „Zhejiang Yadea Motorcycle Co., Ltd”

Hecht to taka firma jak Manta, GoClever, Skymaster itd… czyli zamawiaja w Chinach kontener.
    Mój „polski” Barton N125 to też był przecież Jinan Qingqi Motorcycle Co., model QM125-9C.
    Ten skuter blinkee to zapewne blizniak HECHT CITIS – WHITE (Yadea C-Umi)

Yadea na 100% dostarcza tez skutery do Hop.City. Yadea C-Line

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

zapewne tak.
    ale skutera w specyfikacji ‚blinkee” nie kupisz. za to kupisz Hecht’a
    Mój Junak to też Zong Shen cośtam.

Zdjęcie profilowe Just_as_planned
    Just_as_planned
    Użytkownik

Zaczynam… ^kopać^ temat napędu elektryków. A co mi tam. Niech stracę. 😉 Ruskie już… pokopali. 🙂 * https://m.youtube.com/watch?v=rdXTRIgwq30

Router Metro City 4T 50 –> 72 cm3; Peugeot Sum-Up 4T 125 –> 169 cm3 –> 150 cm3 (proza życia); Toros El Lider 4T 125 –> 150 cm3; Honda NSS 4T 250 v.2 (by Jazz); Yamaha Majesty 400.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

M365 – bardzo wdzięczna zabawka. Ja mam od lipca. Oczywiście już łapy w nią wsadziłem

Oglądasz 10 postów - 21 przez 30 (z 32 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie