Skuterowe wypady rok 2012

Witam proponuje pisać tutaj swoje wypady na skuterze żeby wszyscy wiedzieli a przy okazji może by się przyłączyli albo spotkali po drodze

W planach wypad d o Swinoujścia,ale nie wiem czy się uda w tym roku.

W planach Łódź,i dalej.. :)

Kopenhaga lub Dookoła Polski lub Objazdówka Wybrzeża. To na wakacje. Wcześniej Częstochowa na zlot Gwiaździsty.

Wypad kilkudniowy nad morze :) mam niedaleko, ponieważ jestem ze szczecina.

madi , kiedy ta częstochowa ,, ?

Zlot Gwiaździsty 2012 - Jasna Góra
14-15 kwietnia

Najprawdopodobniej wyjedziemy 14-go, przenocujemy gdzieś, 15 udamy się na zlot i potem wrócimy do Warszawy. :)

pisze się na częstochowe ;>

rozmawiałem wczoraj z kolegą z pracy i mówił że był w tamtym roku i było super , wiec chyba warto się wybrać.Mam nadzieję, że pogoda będzie ok :)

kustosz napisał:

Wypad kilkudniowy nad morze :) mam niedaleko, ponieważ jestem ze szczecina.

Jestem z Gryfic.:D Jak będziesz jechał to możemy się zgadać.;p

Artek to dawaj z nami :) nawet jak masz torosa. Prędkość dostosujemy do Ciebie więc się nie martw. Bedzie fajnie, a im większa ekipa tym lepiej.

Myślałem że tylko ja jestem z zachodniopomorskiego ;p Szyszu czym jeździsz?

:D Kinroad sportwind

A ty ?

Zipp toros m50

Ile on Ci pojedzie ?

Przekroczyłem 80 licznikowe na długiej prostej ;D

Koledzy wiem że do wakacji jeszcze sporo czasu ale proszę pisać jakie macie plany na lato może będzie komuś pasować i będzie miło się spotkać po drodze albo razem wybrać się w Bieszczady czy pomorze .Ja osobiście wolał bym wypad w stronę gór z racji tego że mieszkam nad morzem i znam te okolice

hej, też bym chętnie gdzieś wyskoczyła ale widze że nie ma chyba nikogo z moich okolic i żadna planowana wycieczka nie jest kierowana w moje strony a szkoda bo okolice piękne(Olsztyn), tak myśle moze sama zorganijakąś wyprawe to moze znajdą się chetni :), tylko poczekam na cieplejsze dni :)

ulka3021 to dawaj na Mazowsze poznać się :)