Skuter Router traffico 2 z biedronki

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

W biedronce pojawiły się nowe ogromne skutery traffico 2 – dzisiaj widziałem na własne oczy
    http://www.produktyzbiedronki.pl/2013/05/skuter-z-biedronki-traffico-ii-z.html

Cena dość spora

GrupaOper
    Użytkownik
    • 15
    • 86Postów:

Sam się nad nim zastanawiałem, ale Traffico to w ogóle nieznana „marka” i nie ufam jej. Wolę Rometa albo Zippa.

Nie kupuję tego 🙂
    Tobie też to radzę.

madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

zauważ, że ma koła 12 cali, tarcze z przodu no i amelinum na podłodze a amelinum drogie jest. Ogólnie fajnie wygląda, ale jak bym miał kupować teraz skuter to i tak bym kupił f16 🙂

madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

GrupaOper napisał:

Sam się nad nim zastanawiałem, ale Traffico to w ogóle nieznana „marka” i nie ufam jej. Wolę Rometa albo Zippa.
    Nie kupuję tego 🙂
    Tobie też to radzę.

[u]ROUTER[/u] Traffico. Router. Submarka Rometa.

Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

Wygląd ma oryginalny – chyba tylko on ma takie owiewki. Przydał by się test skuterowo.com ;d

GrupaOper
    Użytkownik
    • 15
    • 86Postów:

@madi: No tak, racja 🙂

Lukario
    Użytkownik
    • 7
    • 1 187Postów:

izdebski12 napisał:

Wygląd ma oryginalny – chyba tylko on ma takie owiewki. Przydał by się test skuterowo.com ;d

identyczny skuter o nazwie kingway hooligan miał parę lat temu mój kolega z klasy. a wygląda jak peugeot sp2

mkkociamber
    Użytkownik
    • 21
    • 118Postów:

ale wyczytałem o nim że nie ma homologacji, czyli nie można go rejstrować to trochę lipa bo skuter kupujesz żeby śmigać po mieście a nie po drogach gruntownych

Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

Gdzie wyczytałeś, że nie ma homologacji? Nie możliwe, żeby taki sprzęt sprzedawali w markecie. Najlepiej zapytać się o nią u źródła, czyli w biedronce.

mkkociamber
    Użytkownik
    • 21
    • 118Postów:

Pod linkiem które przesłał kolega izdebski jakiś anonim napisal w komentarzu 🙂

Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

Bardzo wiarygodne źródło 🙂

kombek
    Użytkownik
    • 0
    • 3Postów:

lepsze z tesco power china machina hahahahshshshha

mkkociamber
    Użytkownik
    • 21
    • 118Postów:

może i tak trzeba było by się samemu dowiedzieć ale skuter a biedronki pewnie takiej samej jakości jak inne produkty jednorazówki.

belebele
    Użytkownik
    • 19
    • 258Postów:

Ktoś tam wypisuje głupoty 😛
    Napewno ma homologacje 😉

Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

Przecież to router, więc jakość podobna do mniejszych braci z marketów.

Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77
    • 4 647Postów:

O samym tym, że ma homologację świadczy prędkość maksymalna – 45 km/h. A czytanie komentarzy na takich stronach można sobie darować.

Cóż, jeżeli ten skuter jest ogromny… To jaki jest Quantum? TIR wśród skuterów? Tutaj koła są zaledwie 12-calowe więc o czym my mówimy…

Cena dość wygórowana, jakość chińska ale pewnie taka jak Zipp-a czy Rometa.

DamianRysiekSr
    Użytkownik
    • 10
    • 323Postów:

On MA homologacje, właśnie dziś widziałem takie dwa w „biedronce” czerwony i szary.

Gucioo
    Użytkownik
    • 4
    • 37Postów:

Ludzie myślce troche… Kto sprzedawałby skuter, o takich gabarytach bez homologacji , bez któej nie da się takowego pojazdu zarejestrować?

Rafinem
    Użytkownik
    • 35
    • 71Postów:

Wydaje mi się że to jest szajs lepiej sb firmowego kupić a nie potem władowywać w niego jak do skarbonki bez dna ja bym tego nie brał.

CEFA
    Użytkownik
    • 15
    • 844Postów:

normalny skuter routera bez gamy posrednikow podokrecac tylko sruby bo nie wiem czy skrecaja go fachowcy z biedronki czy gdzies to oddaja do poskladania
    i jezdzic a nie widziwiac i glupoty gadac

Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77
    • 4 647Postów:

Byłem wczoraj w Biedronce w Międzyrzecu i oglądałem ten skuter. Kosztuje trzy tysiące. Nie jest wcale ogromny, a jedynie dosyć duży. Stylizowany na maxi. Ogólnie dosyć ciekawy. Spasowanie plastików w pewnych miejscach pozostawia wiele do życzenia. Schoweczki koło nóg są dwa i otwierane bez zamka – coś na zasadzie jak pojemniki na baterie w zabawkach. Wydają się fajne… dopóki się ich nie otworzy. Tam nie wejdzie chyba nawet paczka papierosów. Poza tym skuter nie ma obrotomierza. W ogóle deska rozdzielcza jest bardzo uboga. Plusem jest solidnie wyglądający stelaż pod kufer.

Ogólnie – skuter całkiem fajny ale nie za taką kasę. Dałbym za niego 2200 – 2500 zł. Więcej nie.

I jeszcze jeden minus, który przyszedł mi do głowy – jeśli chodzi o plastiki itp. to jest to skuter raczej nietypowy i może być problem z dokupieniem owiewek itd. po wypadku.

DamianRysiekSr
    Użytkownik
    • 10
    • 323Postów:

Eeeee…. A po co Ci obrotomierz w skuterze? (tak Btw) 0_0
    Według mnie to zbędny bajer, bo i tak biegów nie zmieniasz, a zresztą jeżdżąc na RS’ce w ogóle nie musiałem patrzeć na obrotomierz przy zmianie biegów, bo to można wyczuć.

Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77
    • 4 647Postów:

Chodzi mi konkretnie o to, że w sprzęcie za taką kasę nie ma obrotomierza. Może i nie jest potrzebny ale ja chciałbym mieć coś takiego z ciekawości jak silnik pracuje. Wiedziałbym jakie mam obroty przy jakiej prędkości. U mnie na przykład jest tak, że gdy ruszam i przyspieszam to tak od 20 do 50 km/h mam stałe obroty, a później się zwiększają. To pewnie wynika z charakterystyki przekładni.

W ogóle myślę o kupnie zegarów z jakiegoś Quantuma żeby ten obrotomierz mieć.

DamianRysiekSr
    Użytkownik
    • 10
    • 323Postów:

Nie opłaca się uwierz mi, ale jak Ci się podoba, to najważniejsze, bo gusta każdy ma inne 🙂

Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77
    • 4 647Postów:

Może dałoby mi to radość przez pierwszy dzień, a potem by zobojętniało… Nie wiem. Ale pomyślę o tym.

degename
    Uczestnik
    • 8
    • 988Postów:

Za tą kasę można poszukać już coś lepszego, można wybrać to i cieszyć się ładnym wyglądem.

Ja kupiłem swojego 717 4T oczami i ogólnie narzekałem na niego mniej niż na tego co mam obecnie (Kinroad Sprinter). Gdybym wiedział co będzie to bym go nie sprzedał.

A co do zegarów – popatrzcie sobie na zegary Quantuma R (miałem takie w 717 z 2008 roku), niekłamiący obrotomierz, prędkość zawyżana o maks 5 km/h, przypomnienie o wymianie oleju, możliwa zmiana podświetlenia, piękna procedura startowa… A gdy zabrałem się za wymianę rolek i paska obrotomierz był nieoceniony – widziałem jak zmieniają się obroty i pomogło mi to w lepszym zestrojeniu przekładni. A gdy poleciał mi kolektor momentu obrotowego to wszystko widziałem na obrotomierzu.

Dziś trudno znaleźć skuter (chiński) z tyloma detalami co ten Romet który przeszedł bez właściwie bez echa. I boli mnie to że jego następca 717 2010 wszystko psuje 🙁

rromet
    Użytkownik
    • 0
    • 1Postów:

Ja też się o tym skuterze dowiedziałem ale z tej strony: http://produkty-z-bdr.blogspot.com/2013/05/skuter-traffico-ii-z-biedronki.html
    W biedronce widziałem na żywo i wygląda OK.

lisu7
    Użytkownik
    • 55
    • 835Postów:

I boli mnie to że jego następca 717 2010 wszystko psuje 🙁

Co masz na myśli,w jakim sensie?:D

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button