Skuter Yiben - czy przez moją głupotę zatarłem biedaka?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    WhiteSolder
    Użytkownik

Witam mam pytanie oraz problem zarazem .
    Podczas drogi do domu biedny skuter zgasł. Pomyślałem że sie po prostu przegrzał więc odczekałem 10 minut i ruszyłem.
    Po 5 minutach drogi zgasł ponownie więc tym razem już go nie zapaliłem rozrusznik w ogóle nie kręci a jak już zacznie to raz i koniec.
    Dopchałem skuter do domu i okazało sie że jakimś cudem olej z niego wyciekł. Nie próbowałem kopać bo kopka mi sie objechała, czy jeśli jakimś go nie zatarłem to chciałbym to sprawdzić . Pomocy jak moge sprawdzić czy to tylko rozrusznik czy go zatarłem i ile mnie wyniesie wskrzeszanie tego biedaka ?

pawelecm
    Uczestnik

Jak jechałeś bez oleju to na 100% go zatarłeś.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

WhiteSolder
    Użytkownik

Ale mnie chodzi jak moge to sprawdzić wiem że mogłem go zatrzeć ale chce wiedzieć jak sie upewnić na 110% i ile mnie wyniesie naprawa

snajper061
    Użytkownik

zdejmij pokrywę napędu i zobacz czy w ogóle wał się kreci

WhiteSolder
    Użytkownik

Coś mi sie zdaje że rozrusznik padł w samą porę bo wał sie kręci jak go grzechotką kręce lecz rozrusznik lata jak pojebany i nie kręci wogóle.
    Czy tak mogło by być czy jak naprawie kopke czy ejst minimalna szansa że to rozrusznik ?

snajper061
    Użytkownik
    WhiteSolder
    Użytkownik

Olej wlany skuter zapalił . Mam pytanie skoro kopka jest zepsuta to wina rozrusznika ile mnie wyjdzie kupno jego i montaż jest że jak go wcisnę to robi TYK ! i koniec czasem zaskoczy ale nie kręci.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button