Skuter wolno wchodzi na obroty :(

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Skuter wolno wchodzi na obroty :(

Tagi: ,

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Patryk Filipowicz
    Użytkownik

Mam Rometa Trial City C1 Strasznie wolno wchodzi na obroty gdy jadę po długiej prostej prędkość wynosi max 55km/h gdy zrobi się trochę z górki zaczyna już ładnie przyspieszać. Co mam zrobić, żeby szybciej wchodził na obroty…?
    moduł odblokowany cylinder o pojemność 72ccm. Czyżby coś z regulacją gaźnika bo ostatni włożyłem odblokowany moduł.
    PS. Jest to biegówka.
    Może jakiś filtr stożkowy tylko jaki polecacie dobry a tani ?
    np taki:http://www.racing-planet.pl/501709-filtr-powietrza-powerfilter-35mm-niebieski.html
    będzie pasować ?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a ty bie dość że drugi temat o tym samym .Trzymaj się tamtego to przynajmniej bedzie wszystko w jednym miejscu

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie