Skuter traci moc w określonym zakresie prędkości

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Skuter traci moc w określonym zakresie prędkości

Ten temat zawiera 0 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Matt72127 Matt72127 4 lata temu.

Oglądasz 1 post (z 1 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #307094 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Matt72127
  Matt72127
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witam,
  od niedawna jestem (w sumie całkiem zadowolonym) posiadaczem Kymco Agility City 50 2T – przebieg 1700 km. Niestety po odblokowaniu przez serwis pojawił się jak dla mnie dość dziwny objaw. Skuter, gdy np w trakcie jazdy zwolnię do 20-25 km/h traci moc i dopiero po tym jak się pomalutku rozbuja do 45 km/h wraca normalna moc. Ruszając od 0 km/h, też w ok 25km/h jest wyczuwalna lekka słabość skutera i znów – przy 45km/h wszystko wraca do normy.
  Do tego 2 razy wyciął mi numer rano – zazwyczaj odpalam go, dopalam papierocha, i wsiadam – i 2 razy po zgaszeniu peta skuter bez dotknięcia zdechł i dał się odpalić po ok. 3h.
  Będę wdzięczny za podpowiedź co zasugerować serwisowi, ewentualnie co mogę sprawdzić sam (ale niestety jest trochę ułomny jeśli chodzi o silniki itp, więc praktycznie wchodzi w grę wykręcenie i obejrzenie świecy, ewentualnie pokręcenie śrubkami w gaźniku :/ )

  Z góry dzięki

Oglądasz 1 post (z 1 łącznie)
Odpowiedz do: Skuter traci moc w określonym zakresie prędkości
Informacje o Tobie: