Skuter Toros F16

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #119116 Reply
    bartekowy
    Użytkownik

Siemka!
    Szukam Skutera ( zaczyman dopiero ).
    Sie dowiedzialem ze Toros jest Pro maszyna, do tego 1599 zl
    Sie chce zapytac was czy to kupywac, a jesli nie to jaki ?
    Sie zapytalem, i to chyba tyle :p
    Siema!

#119119 Reply
    Anonim
    Nieaktywny

Sie Sie Sieje Baba Mak! Sie Sie Sie Siema
    Warto, jak na pierwszy, czasem będziesz musiał przy nim pogrzebać, oraz po zakupie zleć serwisowi wymianę dyszy na 80 bo seryjnie jest montowana za duża, przez co dużo pali.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#119320 Reply
    bartekowy
    Użytkownik

SieMa… albo sie nie ma

No dzieki, a czy ( slyszalem ze zadna roznica ) kupywac z salonu czy z marketu?
    bo zakladam ze w markecie tensze 🙂

#119987 Reply
    matol1798
    Użytkownik

No w markecie może tyć trochę wymacany 🙂 Ja kupowałem w markecie i Torosik sprawuje się bardzo dobrze . Bardziej opłaca się kupić w markecie , gdyż w salonie zasadniczo więcej za nie chcą niż markecie.

#120755 Reply
    Farna
    Użytkownik

Bierz markeciaka. Nie ma różnicy oprócz tego, że w takim realu ludzie lubią sobie na takim usiąść ^ ^

#124100 Reply
    bartekowy
    Użytkownik

do reala ludzie przychodzą żeby sobie posiedzieć i pobawić się motocyklami, bez chęci kupna 😀

#124127 Reply
    Shyem
    Użytkownik

Test Torosa przez skuterowo.com: http://www.youtube.com/watch?v=1zwTYL8Dq4c

#124130 Reply
    Krzysztof
    Użytkownik

sam mam torosa i nie narzekam,dość zrywny jest jak na fabryczne rolki

ps.pomoże kto?? http://www.skuterowo.com/forums/topic/zuzyty-wariator#post-125293

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Skuter Toros F16
Twoje informacje:

Back to top button