Skuter pojemność 50 do 1200 PLN jaki najlepiej kupić

• This topic has 3 odpowiedzi, 3 głosy, and was last updated 7 months temu by Przemek.
Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Przemek
    Gość

Witam was.Mam pytanie w związku z planowanym zakupem skutera pojemność 50, używka, do 1200 zł. Jaki wybrać skuter, jaki będzie najlepszy?

Potrzebuję skutera na dojazdy do pracy, czasami jakieś zakupy i wypad gdzieś za miasto z Córką.

Co będzie najlepszym wyborem za taką kwotę?

Miałem kilka lat temu skutera był to chińczyk marki BAOTIAN.Ciągłe problemy z nim były, ciągle padała elektryka, gaźnik..Na koniec zepsuła się kopka, że nie miałem akumulatora to już dalej nie pojechałem.Dlatego nie chcę takich złomów. Proszę o jakąś radę, ludzi znających temat.

Interesuje mnie czterosów.

Proszę o jakieś rady. Ew jakieś linki. Z góry wam bardzo będę wdzięczny.

Wombat
    Moderator

za 1200zł to chyba taki co się nie rozpada. marka obojętna ale na coś wiecej niż chińczyk w stanie jako takim nie licz.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Szumek811
    Uczestnik

Za tą kasę nie kupisz nic pokroju Yamahy a jak kupisz to już porządnie skatowaną i zapewne na chińskich częściach. Szukaj Kymco ewentualnie Keway albo jakiegoś starszego puga

Przemek
    Gość

Ok. Dzięki za odpowiedzi:)

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button