! Forum Serwis Skuter nie rusza

Ten temat zawiera 22 odpowiedzi, ma 9 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe madi madi 7 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 23 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Melon
    Melon
    Użytkownik

Witam !
    Oddałem skuter do serwisu, który naprawia tylko skutery na przejrzenie skutera i dokrecenie plastików – takie pierdoły. Niedosyć, że czekałem na odebranie skutera z mojego domu 1 tydzień i 2 tygodnie w serwisie to skuter przyjechał z usterkami jak np. nie działające tylnie migacze a działały i najważniejszy problem jest taki, że skuter nie rusza. Czytałem w interniecie na ten temat ale tam jest multum odpowiedzi.
    Za chwilę ide sprawdzić czy pasek nie jest zerwany. Powiedzcie mi co mam jeszcze sprawdzić.
    PS: Z tłumika jest takie jakby warczenie i delikatne strzelanie ( a wcześniej tego nie było )
    Pozdrawiam

Szerokości
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Paranoja. Oddaje się do serwisu skuter sprawny a odbiera uszkodzony. Trzeba było go nie brać tylko powiedzieć im, że mają go naprawić.
    Jak nie rusza to albo pasek albo sprzęgło.

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe roomcajz
    roomcajz
    Użytkownik

strzelanie, pierdzenie może oznaczać jeszcze rozregulowany gaźnik i/lub źle ustawione zawory (jeśli 4t).
    najlepiej zgłoś reklamacje. podzielam opinię Madiego- ze masakra

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj na nowo motocykle 125 FB Mondial

Poznaj FB Mondial HPS 125. Najbardziej stylowy motocykl na prawo jazdy B.Niezwykła dbałość o detale oraz ergonomiczna pozycję jazdy sprawiają, że jazda jest przyjemnością i sprawia, że każdy może dosięgnąć marzeń. To motocykl, wykonany w duchu klasyki, który zapewnia najwyższe bezpieczeństwo, a dzięki zaawansowanej technologii jest niezawodny.
    Zdjęcie profilowe Melon
    Melon
    Użytkownik

Jak go odebrałem to go odpaliłem i stwierdziłem, że jak chodzi to musi być wszystko ok. Już mnie za przeproszeniem c*uj strzela na samą myśl o tym serwisie.
    PS: Mechanik z tego serwisu nie potrafił odkręcić jak mój ojciec powiedział, że potrzebuje to przerejestrawania. Powiedzieli ojcu, że se ma sam odkręcić… Ale po 15 minutach odkręcili.
    PS2: Skuter chodzi równo na postoju więc gaźnik raczej odpada.
    Jest to 2T.
    Pozdrawiam

Szerokości
    Zdjęcie profilowe Melon
    Melon
    Użytkownik

Pasek jest w bardzo dobrym stanie, gdy pcham skuter to dzwon sprzegla itp sie obraca.
    Pozdrawiam

Szerokości
    Zdjęcie profilowe Melon
    Melon
    Użytkownik

Dzisiaj skuter kompletnie odmówił posłuszeństwa. Jest tak jak było przed oddaniem do serwisu. Sie mechanicy napracowali przez 2 tygodnie i skasowali 390 złotych…

Szerokości
    Zdjęcie profilowe Patrykk
    Patrykk
    Użytkownik

Ja pierdziele , paranoja !.
    Co to za serwis … ułomy jakieś .
    Sprawdź iskrę / kompresję / czy paliwo dochodzi do cylindra .

Zdjęcie profilowe dyzioo1995
    dyzioo1995
    Użytkownik

Sory że piszę to tutaj ale nie mogę dodać nowego postu.
    Mam mały problem z moim skuterem.
    Kupiłem go miesiąc temu mam przejchane 700km
    i zauważyłem nagły spadek mocy.przy starcie niema
    siły podczas jazdy również ma problem z przyspieszeniem
    manetkę mogę mieć do końca odkręconą i nic jedzie 30km/h
    ale jak mu się zachce to siły wracają od czego to zależy
    że raz ma siłę a po chwili jej niema.Po odpaleniu zostawiam go chwilę żeby sobie pochodził na wolnych obrotach i nie zwalnia nawet utrzymuje tałe obroty.olej mam w pożądku ponieważ sprawdzałem.Co może być przyczyną takiego zachowania mojego skutera?

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Moim zdaniem warto przeczyścić gaźnik i go wyregulować. Nie zaszkodzi a może pomoże.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    Zdjęcie profilowe Szefuniko
    Szefuniko
    Użytkownik

co do tych mechaników to tragedia, masz gwarancję na ten skuter? A nawet jak masz to chrzań gwarancję i rób przeglądy w innym SPRAWDZONYM serwisie. Ja mam podobnie, koleś prawie nic nie zrobił a 160 zł poszło. I nie wiem czy tą gwarancję utrzymywać czy robić przeglądy gdzie indziej.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 23 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie