Skuter nie odpala po przewróceniu się na lewy bok

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Skuter nie odpala po przewróceniu się na lewy bok

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe RevoXeV RevoXeV 6 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Drakeyn
    Drakeyn
    Użytkownik

Witam,
    Jakiś czas temu zaliczyłem upadek na lewy bok. Po upadku skuter nie chce odpalić ani że startera ani z kopki. Gdy próbuję odpalić go z akumulatora, słyszę zgrzyt, natomiast używając kopki, nie odbija się, również nie chcąc odpalić silnika.
    Ostatnio mechanik powiedział, że śruba wału jest uszkodzona. Jest szansa, że to wal się ułamał czy stawiacie na coś innego? Kolega powiedział, że może być to półksiężyc. Jest taka opcja?

• Ten temat został zmodyfikowany6 miesiące, 1 tygodni temu przezZdjęcie profilowe Drakeyn Drakeyn.
    • Ten temat został zmodyfikowany6 miesiące, 1 tygodni temu przezZdjęcie profilowe Drakeyn Drakeyn.
    Zdjęcie profilowe RevoXeV
    RevoXeV
    Użytkownik

Czy jest kompresja ?

RevoXeV

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jakis skuter co ma coś z lewej strony przewrócił sie na lewy bok i iles leżał i jest w jakims stanie i coś nie działa. A inni maja zgadnc co sie zepsuło i w czym.

są nagrody za tą zgadywanke? bo jak nie ma nagród to ja nie biore udziału.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe Drakeyn
    Drakeyn
    Użytkownik

Jeżeli nie masz nic sensownego do powiedzenia, to tym bardziej proszę, żebyś nie udzielał się w tym temacie 🙂
    Skuter to longija L-Evo. Przewrócił się w czasie jazdy, lusterko również się stuklo. Przewrócił się na lewy bok, nie odpalał od razu po zdarzeniu. Słychać charakterystyczne zgrzytanie, jakby coś tam w środku tarło. Nakreśliłem sytuację jak wygląda. Wcześniej mówili mi, że śruba wału jest krótsza i będzie do wymiany stąd też moje pytanie, czy może to mieć jakiś związek.
    Jak odpowiesz poprawnie to w nagrodę dostaniesz uścisk ręki kierownika 🙂

Zdjęcie profilowe RevoXeV
    RevoXeV
    Użytkownik

Rozkręc silnik i sam zobacz

RevoXeV

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie