Skuter nie odpala magnus rally 50

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #177228 Reply
    Manin10
    Użytkownik

Zmieniałem w skuterze uszczelke między tlokiem a cylindrem bo olej kapal. Wszystko poskrecalem i nie wiem dlaczego skuter nie chce odpalić. Słychać rozrusznik ten dźwięk jakby już odpalal ale nie może pozostać na obrotach i gaśnie. Sprawdzałem zawory i są wyregulowane dobrze. Gażnik czyściłem. Pod przekładnią wszystko ok. Co to może byc?

#177252 Reply
    Wombat
    Moderator

uszczelkę miedzy tłokiem a cylindrem ??? 😀 czyli co? -pierścienie??
    Może tak zbierz sie w sobie i napisz którą uszczelke wymieniałeś: pod głowicą? uszczelkę pod cylindrem (miedzy cylindrem a blokiem silnika?)

iskra jest? paliwo jest? świeca zalana/sucha?

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#177272 Reply
    panczo
    Użytkownik

uszczelki zawsze,ale to zawsze daje się nowe nie tylko tą co ciekła pomiędzy silnikiem a cylindrem pod głowicą też bo jest odciśnięta mimo ze wygladała jak nowa

#177312 Reply
    Manin10
    Użytkownik

Uszczelkę taką tekturową jakby. Pod głowicą też wymieniłem na nową. Olej ciekł więc wymieniłem obie. Iskra jest. Paliwo dochodzi i jest. Świeca jest okej i lekko mokra.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Skuter nie odpala magnus rally 50
Twoje informacje:

Back to top button