Skuter nie gaśnie 2T

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    CzechuXX
    Użytkownik
    • 7
    • 196Postów:

W ostatnim czasie gdy chce zgasić skuter i wyciągnięciu kluczyków on dalej chodzi. Dopiero gaśnie jak pododaje gazu… Zegary się wyłączają lecz silnik chodzi i można go nawet na obroty wkręcać.
    W czym jest problem?

Kingway Barracuda 2T

KrzysiekP
    Użytkownik
    • 14
    • 2 166Postów:

blokuje się linka od gazu lub tez co mniej prawdopodobne uległ uszkodzeniu moduł w wyniku “przebicia” napięcia

Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

Krzysku co ma linka od gazu do tego że jak wyłączy stacyjkę to silnik pracuje dalej jakby był włączony ? Jeśli w sprawnym skuterze dasz manetkę na full i będziesz trzymał i zgasisz silnik na stacyjce to obroty spadną i silnik zgaśnie. Moim zdaniem to coś ze stacyjką.

CzechuXX
    Użytkownik
    • 7
    • 196Postów:

Dziś z kolei wszystko wporządku… Mam nadzieje, że jeszcze te kilka tyg pojeździ i na wiosne sam się naprawi jak zobaczy nowy pasek 🙂

Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

Samo się raczej nie naprawi i to na pewno nie wina paska.

KrzysiekP
    Użytkownik
    • 14
    • 2 166Postów:

co raz bardziej obstawiam moduł. tez tak miałem jak podłączałem sportowy. jeden kabelek odpowiada właśnie za gaszenie silnika. jak był wpięty żle to skuter odpalałem ale nie mogłem zgasić.

Dasik287
    Użytkownik
    • 7
    • 231Postów:

Ja mialem tak samo jak kupilem modul za 22zl, czasami sam gasnal a czasami dopiero jak stopke boczna rozlozylem. Wg mnie to pewnie modul tak jak mowi Krzysiu.

CzechuXX
    Użytkownik
    • 7
    • 196Postów:

No, że pasek to nie jest to wiadomo… Ale pasek muszę i tak wymienić…
    Może w zestawie moduł też wymienie…

madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

tylko nie kupuj przypadkiem najtańszego z allegro za 20 zł tylko jakiś lepszy…

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button