Skuter na wygląd Ścigacza?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Skuter na wygląd Ścigacza?

Ten temat zawiera 22 odpowiedzi, ma 11 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Stunter4884 Stunter4884 6 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 21 przez 23 (z 23 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Stunter4884
    Stunter4884
    Użytkownik

matol1798 napisał:

Stunter4884 napisał:

LukowskiChlo… napisał:
    tak się domyślam że chodzi mi o automat, taki jak w skuterach gaz i jedziesz. \\\’\\\’SKUTER\\\’\\\’ na wygląd sciagacza, czyli Gillera DNA to jest automat, gaz i jedziesz 😉
    Masz wgl. kartę?

Nie mam karty mam zamiar dopiero na nią zdać.

To jak zdasz na kartę to jesteś hardcorem . Karty motorowerowej już nie ma i będziesz musiał robić prawo jazdy AM do którego i tak nie ma instruktorów 🙂

Miałem na myśli prawo jazdy AM sorry mój błąd 😛

Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

Powodzenia życzę w zdawaniu 😉

ps u was nie zdaje się karty w 6 klasie podstawowej? Mój brat w tamtym roku zdał miał 13 lat.

.. Bez polskich znak’o’w .

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe Stunter4884
    Stunter4884
    Użytkownik

DooOminO napisał:

Powodzenia życzę w zdawaniu 😉
    ps u was nie zdaje się karty w 6 klasie podstawowej? Mój brat w tamtym roku zdał miał 13 lat.

Dzięki. Dnia chyba 18 stycznia wyszło prawo jazdy AM a karta motorowerowa nie jest już ważna, u mnie w podstawówce nie można było zdawać na kartę motorowerową nie wiem czemu.

Oglądasz 3 posty - 21 przez 23 (z 23 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie