Skuter na krótkie trasy

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic Skuter na krótkie trasy

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 6 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe FreZz
    FreZz
    Użytkownik

Witam, potrzebuję jakiegoś skutera na dojazdy do szkoły (5-6 km w jedną stronę). Najlepiej coś w 4T, mało palącego. Najbardziej interesuje mnie jakiś nowy chiński egzemplarz. Do dyspozycji mam ok. 2000-2500 tys. zł. Myślałem nad Torosami (El Diablo & F16), oraz Zipp’em Vaporem. Jakie są wasze propozycje.

Zdjęcie profilowe Gary4
    Gary4
    Użytkownik

bierz torosa to zostanie ci trochę kasy na rejestracje, oc i inne

Gary

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe mxx_rs
    mxx_rs
    Użytkownik

Skuter a nie skutera …

Szukałem na allegro ale w cenie do 2500 i tak wszystkie są na 10″ kołach więc tylko kwestia wyglądu i tego czy zależy Ci na tarczy z przodu czy może być bęben.

– Toros F16 – najbardziej popularna pierdziawka tego sezonu, póki co zbierająca całkiem dobre opinie (w tym jedną ode mnie)
    – Router Bassa – też mnóstwo tego jeździ ale chyba bardziej awaryjny niż Torosy
    – inne Routery – trochę odświeżony przód, reszta jak w bassie
    – Zipp Vapor – tarcza, inny design niż F16, reszta to samo (silnik itp).

Także jak nie chcesz wydawać na styk to chyba F16 będzie najlepszym wyborem. Mi pali 2,3L po Warszawie. A przy obecnej cenie 1699 zł, zostanie jeszcze na kask i rejestracje.

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/48137] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/48137/icon3.png[/IMG][/URL]
    Pisz po Polsku – Masz w pokoju regał czy regała ? Tak samo skuter a nie skutera !
    Zdjęcie profilowe kuba385
    kuba385
    Użytkownik

odradzam tych skuterków z marketu lepiej kupić syma orbit 4t

sym jet sport xr
    Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Pomyśl jeszcze o jakimś dobrym kasku, rękawiczkach, kurtce z protektorami – to niezbędne wyposażenie każdego kierowcy jednośladu. Nie mówię o jakiś markowych drogich ciuchach, ale jakieś minimum bezpieczeństwa musi być zachowane. No i zabezpieczenie samego skutera – teraz można kupić tanie lokalizatory GPS z czujnikami wstrząsu z powiadamianiem na komórkę.

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Temat sprzed 5 miesięcy, a Ty mu teraz doradzasz. Złotą łopatkę chcesz dostać w nagrodę?

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie