Skuter na gwarancji a modyfikacje optyczne ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Skuter na gwarancji a modyfikacje optyczne ?

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Dziadek100 Dziadek100 7 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Degnerix321
    Degnerix321
    Użytkownik

Witam posiadam skuter na gwarancji i mam takie pytanko gdy zrobie pare modyfikacji wizualnych np przedłużka amortyzatora,chwytak powietrza,podświetlenie led schowka pod siedzeniem itp to gwarancja przepadnie ?

Zdjęcie profilowe Dacho009
    Dacho009
    Użytkownik

raczej tak ;/

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe elloco
    elloco
    Użytkownik

Zrób tak żeby dało to radę zdemontować bez większej ingerencji w oryginalne podzespoły, bo jeśli tak pojedziesz to z klucza odeślą z kwitkiem.

Było kilka chińczyków..Toros, Baotian… Kymco Agility R16 125ccm do 2017r, Szukam jakiegoś „maxi” 🙂
    Zdjęcie profilowe Dziadek100
    Dziadek100
    Użytkownik

Jeśli tuning polega tylko na jakiś tam wizualnych bajerach to gwarancja w żadnym przypadku nie przepada.Nie możesz po prostu dokonywać żadnych modyfikacji i tuningu polegającym na zmianach konstrukcyjnych.

Zdjęcie profilowe Degnerix321
    Degnerix321
    Użytkownik

właśnie nie chcem zmieniac nic w konstrukcji chciałbym dodac tylko te światła led w schowku itp no i ta przedłuże ale to już zmiana konstrukcyjna przed każdym przeglądem itp bym musiał ja sciagac :/

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe Dziadek100
    Dziadek100
    Użytkownik

Z tym rygorem to niektóre serwisy przesadzają.Mnie na moją prośbę sami odblokowali skuter nie czyniąc żadnych nawet najmniejszych problemów.Wymienimi mi nawet wydech na sportowy nie biąrąc żadnych pieniędzy.W tych skuterowych serwisach często pracują pseudo mechanicy którzy przedtem byli piekarzami,ot było miejsce to się przyjmę do pracy,i od teraz jestem pan mechanik.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie