skuter metro city po wypadku

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    danx244
    Użytkownik

witam mam pytanie miałem 2 dni temu wypadek na skuterze i nie mam pojęcia czy jest sens jego naprawy. Mowie odrazu że skuter był nowy przejechałem tylko 450 km nim i w wypadku zniszczył się przód więc jeśli się ktoś zna to mógłby mi napisać mały kosztorys jaki mogę osiągnąć???

moute
    Użytkownik

Tylko co to znaczy ze przód się zniszczył chodzi ci o owiewki czy o zawieszenie. Jeśli masz tylko poałamane plastiki to kwestia paru złotych. A jeśli masz np. krzywą ramę to lepiej sprzedać na części.

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

zdziarbar
    Użytkownik

a jaki to skut wogole?

zdziarbar
    Użytkownik

a jaki to skut wogole?

danx244
    Użytkownik

no chińczyk router metro city i z tego widziałem bo teraz leże z rozwaloną nogą to mam rozwalone plastyki lampy migacze lusterka a z ważniejszych rzeczy to widełki przednie i tarcza koła jest lekko skrzywiona z jednej strony ;/ więc co robić??? jakbyście mogli mi doradzić czy kupić plastyki używane czy w surowym stanie czy co????

danx244
    Użytkownik

….

danx244
    Użytkownik

pomoże ktoś??? ;/

zdziarbar
    Użytkownik

poszukaj na tablicy badz allegro a znajdziesz wszystko co Ci potrzebne zapewne w innych kolorach badz w takim jaki Ci ppotrzebny poskladasz i lataszzzzzz

norbert1710
    Użytkownik

jask chińczyk to tak, owiewki kierownicy razem z liczsnikeim to jakieś 130zł, cały przód też ok 150zł, amorki przód 70zł, tarcza hamulcowa 60zł w sumie masz jakies 450zł, felge mozna wyprostowac u jakiegoś dobrego wulkanizatora… jezeli licznik masz dobry to koszty odpadną, plastiki tez można sklejać, czasami to bardziej opłacalne:)

danx244
    Użytkownik

licznik mam dobry lampę tą duża też mam dobra jedynie plastyki i amortyzatory z tego co widzę ;/

danx244
    Użytkownik

to co radzicie???

danx244
    Użytkownik

jest tu ktoś kto pomoże????

mkkociamber
    Użytkownik

możesz zdjęcia dodać?

danx244
    Użytkownik

no nie za bardzo bo nie mam jak iść do skutera bo chodzę o kulach ;/

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button