Skuter max do 2800

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Skuter max do 2800

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe smyku smyku 6 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe vegasi
    vegasi
    Użytkownik

Witam Wszystkich obecnie posiadam Coliberka ,ale chce poszukać trochę większego skuterka bo ten mój dobrze jeździ mimo ,ze to chinol ,ale na liczniku mam juz 12 tyś km i skuterek dobrze się spisuje ,ale jak dla mnie to po dłuższym użytkowaniu jest trochę za mały ,pomóżcie mi wybrać czy lepiej brać jakąś używkę markowa czy kupić chinola skuter ma być 4T skuter ma być 50 ccm ma mało palić i ma być mało awaryjny .

Dzięki wszystkim za pomoc 🙂

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Wszystko zależy od Twojego budżetu.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

lucek71 napisał:

Wszystko zależy od Twojego budżetu.

Lucek czytaj 2800.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Sorry 😛 Za tyle to już można się rozejrzeć za jakimś w miarę młodym używanym tajwanem 🙂

Zdjęcie profilowe faflusniak
    faflusniak
    Użytkownik

kymco vitality i dziekuje.

Lubie zapierdalać (60 km max po Trasie Gdańskiej…..)

Jesli pisze z literowkami/bez polskich znakow/same male literki-smigam na szajsungu i prosze o wyrozumialosc.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe DeelBeat
    DeelBeat
    Użytkownik

W tej cenie… Suzuki Katana w bardzo dobrym stanie lub Peugeot SpeedFight.

Zdjęcie profilowe smyku
    smyku
    Użytkownik
    Zdjęcie profilowe enter1978
    enter1978
    Użytkownik

smyku ten skuter obecnie w media expert kosztuje 2900zł nówka sztuka, ale to stoi 2 skutery chyba z tamtego roku, za kilka dni pewnie otworzą swój pawilon bo wreszcie czuć wiosnę, i ten skuter będzie kosztował 2600zł nówka sztuka, więc trzeba mieć cos z głowa nie do końca OK żeby kupić używany skuter drożej niż kosztuje nowy w salonie, nie wspomnę o tym że kupując nowy skuter urząd skarbowy nas nie obchodzi, kupując używany trzeba jeszcze zostawić pare złotych w urzędzie skarbowym.

Zdjęcie profilowe smyku
    smyku
    Użytkownik

hmm enter jak ja go kupowałem był za 3499 i jak teraz szukam to http://moto.juzwex.pl/skutery-zipp/132.html

albo http://www.autotrader.pl/zipp_gp_500_2012_r/122561310/

więc może ten toros freco co mi pokazujesz się czymś różni ?

Zdjęcie profilowe Quantumek
    Quantumek
    Użytkownik

Ja posiadam Torosa Fresco kumpel posiada Gp 500. Niczym się te skutery nie różnią. Tylko naklejkami. Nie wierzcie nikomu że te skuter palą 2-2,5l bo to głupota. Ten skuter waży 106kg jest cięzki. 3,5-4l Palą. Sam Posiadam 4t i 7.000 zrobiłem bezawaryjnie. Wygodny fajnie sie jezdzi itp. Ale jeżeli jedziesz pod wiatr odblokowanym torosem max pojedziesz 35kmh. Lekka górka jest to 30kmh jedzie. Z ogromniej górki pojedzie max 70kmh. Mowa tu o 4t. Jeżeli chcesz ten skuter to bierz 2t. I przygotuj kase na paliwo bo 4l pali. duzy skuter to tyle pali. I nie słuchaj tych głupot o spalaniu 2l…

Peugeot SpeedFight 2
    – 2008 Rok
    – 6700 Km (Ciągle rośnie)
    – Wydech Tecnigas (Reszta seria)
    – Spalanie 4.5l/100km
    – Vmax 85km/h
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie