Skuter kopci z wydechu

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Skuter kopci z wydechu

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Tobiasz522 5 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Tobiasz522
    Użytkownik

Witam, ostatnio wlozylem do mojego skuterka (router classa city 50 2014r.) Cylinder 80, dysze 85 oraz filtr stożkowy. Wczoraj zrobiłem swoją pierwszą jazdę, tzn. dociranie zrobiłem ok.40km z przerwami co ok.10km (kilku minutowymi + dodam, ze temperatura byla ok. 0°C) tak wiec cylek ma przejechane łącznie max ok.50km no i wlasnie od czasu odpalenia do czasu zgaszenia caly czas mi dość mocno dymił białą chmurką…
    Ziomek który mi to składał (cyl 80ccm) powiedzial, ze pierscienie sie musza ulozyc i, ze po ok. 200km (po okresie docierania) powinno przestac tak dymic dodal jeszcze, ze on mial taki sam przypadek tylko, że przy cylku 65ccm. Mam nadzieje, ze u mnie bedzie wlasnie to , bo nawet nie przyjmuje do siebie informacji, ze cos moze byc z pierscieniami nie tak, w koncu tak maly przebieg mowi sam za siebie… chcialbym teraz uslyszec wasze zdanie na ten temat, bo jednak troche sie obawiam :/.
    Z gory dziekuje za pomoc, pozdrawiam 🙂
    Tobiasz.

Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

Może to para wodna?

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

1. przebieg nic za siebie nie mówi. w 3km możesz go zatrzeć.
    2. Żeliwne cylindry to sie dociera 1000km a nie 200km
    3. wg mnie te pierścienie nie są za szczelne (a może po prostu sa byle jakie – co za zestaw kupiłes?).

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Tobiasz522
    Użytkownik

To jest zestaw WM za 100z, dzisiaj postaram sie nagrac filmik jak o wszystko wyglada. Dodam, ze na seryjnym cylindrze 50ccm nigdy mi się nie zdarzyło aby puścił chociaż dymek mimo tego iż jest to chiński skuter 🙂

Tobiasz522
    Użytkownik

Kurcze, jednak nie mam za bardzo jak dodac filmu, bylem dzisiaj do niego zobaczyc/odpalic naprawde sporo tego dymu 🙁 poczekac az dotre? Bo nie wiem teraz co robic a w tych tematach jestem zielony. Prosze o pomoc

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie