Skuter do 6500zl

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #689948
    Filip
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Cześć
    Planuję kupić skuter, który będzie służył jedynie jako środek transportu do pracy 10km w jedna stronę. Szukam czegoś w kwocie do 6.5tys. Znajomy poleca żeby szukać jakiegoś speedfighta używanego z przebiegiem do 10k.
    Widziałem, że kisbee jest mniej więcej w tej kwocie, ale znowu tutaj na forum ma 2 gwiazdki na 5 z tego co udało mi się wygooglować. Nie znam się kompletnie na skuterach, nigdy nie miałem żadnego, ale zależy mi na czymś bezawaryjnym.
    Co byście polecili? Wiem, że mam szukać dwusuwa chłodzonego woda

    #689952
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    na dojazdy 10km do roboty to możesz szukac i 4takta chłodzonego powietrzem.
    Celuj w sprzęt “dobrej marki” – japońskiej, włoskiej, tajwańskiej, koreańskiej.. i jeżeli kupisz w dobrym stanie to krzywdy sobie nie zrobisz żadnym z nich.
    W przypadku SYM-a i Peugeota trzeba bardziej uważać bo ich najtańsze modele to zwykłe chinole z “lepszym” logiem (peugeot V-clic, sym Fiddle II 50 4T).

    Sztuka to kupić taki sprzęt w stanie seryjnym a nie po jeździe młodego gniewnego i 2 naprawach/wymianach cylindra bo zajeździł. Niestety speedfighty, aeroxy, s8/s9, aprille RS czy tam SR mają najcześciej takich właścicieli bo do dla nich produkt.
    Stopień “zajechania” jest w motorowerze 50cm wazniejszy niż przebieg.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button