Skuter do 4500zł

Witam!
Powoli szykuję się do zakupu skutera. Planuję wydać na niego od 3000zł do 4500zł. Zamierzam zakupić swoje pierwsze dwa kółka na początku 2014 roku, gdyż ich ceny mocno spadają. Co proponujecie? Najlepiej by było, gdyby skuter:
był zrywny,
miał dużą kanapę, tak aby dwie osoby spokojnie się zmieściły,
miał w miarę duży bagażnik pod kanapą.
W oczy rzuciło mi się już parę modeli:
Kymco Agility
SYM Fiddle
Używane Piaggio ZIP.
Co o nich sądzicie? Podkreślam, że w zimie przykładowo Kymco będzie kosztować nie 4000zł, jak aktualnie, tylko coś koło 3000. Macie jakieś pomysły?
Z góry dzięki! :))

Tysiąc zniżki w zimie na Agility? Kto Ci takich bzdur naopowiadał?

"Zamierzam zakupić swoje pierwsze dwa kółka na początku 2014 roku"
- napisz za 5-6 miesięcy.
Co do "mocno spadają" - to mit ! Owszem w zimę jest trochę taniej ale nie liczyłbym na obniżkę o jedną trzecią wartości pojazdu a już na pewno nie w KYMCO - POLAND.

Nowy Sym Fidlle.

maxell napisał:

Nowy Sym Fidlle.

- Maxell no nie przesadzaj ! ja na wyprzedaży rocznika zyskałem 650 pln. przy wartości poj. 4000 pln. więc ni jak nie chce wyjść 1/3 ceny.
Ale nie narzekam dobre i 650 ! :-)

Ja mu tylko napisałem co wybrać z tych co podał. A ile zyska na wyprzedaży i gdzie to nie wiem :)

Liczyć można na 10-15 % zniżki plus może jakiś gadżet. Zależy jaka marka i model, czy się dobrze sprzedają czy nie. Ja na Twoim miejscu rozglądał się za Vitality.

http://otomoto.pl/kymco-vitality-M3659310.html

Nie wiem, może się pomyliłem, ale jestem dość mocno przekonany, że widziałem rok temu Kymco Agility za 3000zł. Ale mam 4500, więc i tak jakoś by się udało znaleźć w tej cenie. To wkońcu Kymco, czy SYM? :)

Dzięki Lucek71! Na pewno to przemyślę :)

Za 3000 to mogłeś widzieć nawet nówkę tyle, że w cenie netto. Kymco jest w Polsce bardziej popularne i renomowane, choć jakościowo obie są dobre.

Obie firmy są dobre. Tutaj musisz się kierować już chyba bardziej względami wizualnymi. Mi się Sym bardziej podoba bo Agility ma te plastiki z przodu jakieś takie dziwne.
A czarny Sym fajnie wygląda.

Jak się nie zepsuje to nie ma znaczenia, która firma. W przypadku awarii szybciej jednak naprawisz Kymco.