Skuter do 4500, z bolem serca do 5tys.

Wyświetla 31 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #169689 Reply
    STANDER
    Użytkownik
    • 5

Moja yamaha jest 2008 rocznik zarej. w polsce ubezp i badanie tech na rok ;p . Produkcja x-max zaczela sie 2005 bodajże, nowszy model 2010-11 miałem tez do wyboru kymco downtown 2010 rocznik ale byl dośc mocno zdewastowany na francuskich papierach i bez ubezpieczenia 😉 nie urzekł mnie. Kolego elloco to były dwa tygodnie ślęczenia w internecie i szukania niemal non stop kilka h dziennie ;D Druga taka yamaha jak moja 2007 r byla za 5 tys ale juz za radomiem. Po moja tez kawałek jechałem 🙂 i przyznaje, trafiłem okazję ale zapracowałem na to

#169692 Reply
    Piotr Fraszczak
    Użytkownik
    • 9

Wombat a daloby rade jakis namiar ? jesli chca sprzedac to ja chetnie bym oblukal co tam maja. jak cos to moj mail [email protected]

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

#169694 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

bo to trzeba poszukać. generalnie angole zasysają skutery z europy bo jak sie wejdzie na ebay to ceny abstrakcyjne- 3 tyś funtów za x-maxa 2008.
    Z drugiej strony jak tam trafisz gościa którego własnie zjada ubezpieczenie to sie pozbywa za bezcen. Wystarczy że sie jakiś imigrant londyński przeprowadził spod miasta w okolice II strefy i już ma bilet miejski za sensowną kase i mu sie skuter przestał opłacać bo musi dopłacić za garaż i jeszcze za kolejne ubezpieczenie. Wiec pozbywa sie gwałtownie.
    .
    Piotr, pomęczę go o listę.

#169697 Reply
    elloco
    Uczestnik
    • 11

STANDER – jasne ja nie twierdzę że okazje się nie trafiają. Ja kilka miesięcy temu jak byłem w Niemczech to w komisie stał downtown z 2012r. 300iABS za 1200 Euro jeszcze coś by stargował. Fakt faktem miał jakieś 18tys na liczniku , ale wyglądał naprawdę ładnie. Tyle że u nas z okazjami różnie bywa – trafiają się rzadko i często trzeba jechać kawał drogi żeby obejrzeć i wrócić niejednokrotnie rozczarowanym.

#169699 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

jak sobie sam nie wyszperasz gdzieś albo ktoś znajomy ci nie wyszpera to zapomnij o okazjach u nas.
    Okazyjnie to go odkupi handlarz i wystawi za średnią rynkową. Dobrą cenę to mają te z którymi naprawdę jest coś nie tak.

#169721 Reply
    Piotr Fraszczak
    Użytkownik
    • 9
    #169728 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

wiesz, może być,
    ale też i nie
    – jak powiedział Skipper

używany trzeba pomacać, jak pali na zimno, jak się rozpędza..itd

Wyświetla 31 wpisów z $
Odpowiedz na: Skuter do 4500, z bolem serca do 5tys.
Twoje informacje:

Back to top button