Skuter dla świeżaka

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Skuter dla świeżaka

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe ZOW ZOW 1 lat, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #666468 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe VIRTUO
  VIRTUO
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witam serdecznie,

  na wstępie zaznacze, że nie znam się kompletnie na skuterach, a chciałbym sobię takowego sprawić, przeglądając internet napotkałem taki egzemplarz: https://allegro.pl/ogloszenie/skuter-zipp-tops-rs-2019-r-8202172916?utm_source=ceneo&utm_medium=ff&utm_campaign=feed&fbclid=IwAR1oLuahxlqox4cBkBEtGmc70uR943VtZ7_WRvRCe-rfS-IPMrn653_EoYo

  Gdzieś wyczytałem, że skutery marki Zipp nie są złe, a jako, że ten jest nowy i w takiej cenie to pytanie do Was czy warto by było go zakupić?
  Szukałem skuterów nowych do 3500zł ale większość z nich to marki chinskie (co nie jest oczywiście zaskoczeniem) poza paroma z Zipp, czy mógłby mi ktoś doradzić czy ten dany model w linku powyżej byłby dobrym zakupem?

  #666469 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 291

  zipp jest równie chiński

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
  #666503 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe ZOW
  ZOW
  Użytkownik
  • Postów: 195

  My też się nie znamy. 🙂 Weszły nowe normy, trochę elektroniki dodatkowej (bez interfejsu ku temu, sam nie podchodź do tego). A ^grajdół^ szeroki, bo ^przypinek^ dużo ku temu. Ogólnie, to jest to teraz… krew w piach. Serwisanty dedykowane, również się jeszcze edukują. Tymczasowo jakby z tym zbastuj. Eec, euro 4, blokada programowa ECU na te całe… 45 km/h. Lipa zatem. 😉

  Ryży kłak. 😉
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Skuter dla świeżaka
Informacje o Tobie: