Skuter 50cm do 3000

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Skuter 50cm do 3000

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Kamil
    Kamil
    Użytkownik

Cześć
    Jestem tu nowy, a chciałbym żebyście mi pomogli w wyborze skutera.
    Aktualnie jeżdżę na służbowej Yamaha Neos z 2015, ale moja wiedza o skuterach jest nikła.
    Szukam czegoś do 3000 na kategorie AM, może być nowe, może być używane. Zależy mi żeby mało paliło, ale też żeby dało się naprawić we własnym zakresie i nie kosztowało to kokosów, bo idę na studia.
    Skuter miałby służyć głównie do dojazdu na uczelnię, ale możliwe, że jakbym znalazł pracę jako dostawca jedzenia to wtedy też bym nim jeździł.
    Co polecacie?
    Ja sam zastanawiam się nad Kymco Agility, bo sporo o nim poczytałem, ale może są jakieś inne opcje?
    Z góry dzięki

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

tanie w naprawie i mało palące to bedzie chińskie coś w 4T
    więcej palące i już nie tak tanie w zakupie ale dość tanie w naprawie bedzie kymco
    drogie (i za ta kase najstarsze – dużo najstarsze) bedzie coś markowego. Palić może mało i wytrzyma wiele… chyba że się rozsypie i wtedy naprawy na oryginalnych cześciach bedą drogie… chyba że bedziesz naprawiał tanimi zamiennikami – ale wtedy od razu kup chińczyka bo jest cały z takich zamienników.
    Tu nie ma najlepszej opcji. Każda jest jakaś.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie