Skuter 50 2T wolno rusza a v max ok

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Skuter 50 2T wolno rusza a v max ok

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Tomek Małaszyński
    Użytkownik

Witam
    Kupiłem parę dni tem skuter longjia qt50, wyregulowałem gaźnik, silnik pięknie chodzi, kompresja ok, pasek nowy , świeca koloru kawa z mlekiem. Skuter rozpędza się do 65 km/h, natomiast słabo rusza z miejsca, później nabiera obrotów i przyśpiesza dobrze, co może być winowajcą? Czy może być taka sytuacja, gdzie świeca ma piękny kolorek kawy z mlekiem, a mimo to dostaje za mała dawkę mieszanki ? Sprężyna sprzęgła nie wiem jakiej firmy, jaka twardość, wiem tylko że jest czerwona, rolki wariatora niebieskie postaram się poważyć wagą jubilerską. Proszę o pomoc

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

sprężynki sprzęgła twardsze – będzie ruszał z wyższych obrotów. albo go lekko zalewa na dole (np za duża dysza)

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Tomek Małaszyński
    Użytkownik

Zwazylem rolki mają po 6 gram, czyli wstawić twardsze sprężyny i rolki 4 g ?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ja nic nie pisałem o rolkach

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie