Skuter 4T chińczyk po remoncie odpala i gaśnie po chwili.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Skuter 4T chińczyk po remoncie odpala i gaśnie po chwili.

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe crazydam975 crazydam975 6 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Hazel357
    Hazel357
    Użytkownik

Witam was. Mam taki problem po wymianie cylindra na 80cc oraz tłoka, głowicy z większymi zaworami, sprzęgła i wariatrora na sportowe z firmy
    WM motor jest wszystko i jeszcze do tego większa dysza. Taki typowy zestaw na allegro. Złożyłem wszystko z poradnikiem dobrze poustawiane. Problem polega na tym że mogę go odpalić ale po 10s sam gaśnie? Próbowałem już różnych rzeczy. Mam nadzieje że ktoś mi doradzi co i jak.

Zdjęcie profilowe MrJakub654
    MrJakub654
    Użytkownik

Może ssanie się nie włącza, a jak go odpalisz, przegazujesz trochę, to też po chwili gaśnie? sprawdź ułożenie pierścieni/świecę ew. zobacz, może ma za dużo powietrza/benzyny, oryginalny filtr rozblokowany + dysza 80 ? czy inna konfiguracja, opisz go.

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    Hazel357
    Użytkownik

Po przegazowaniu też gaśnie, dysza 80, filtr rozblokowany. Próbowałem regulować mieszankę na różne sposoby ale dalej gaśnie.

MrJakub654
    Użytkownik

A gdy wkręcisz go na wyższe obroty, tzn chodzi mi o to, czy jak dasz mu z wolnych obrotów całą manetkę, to go przymuli, zdławi, wiem, dotarcie, ale sprawdź, czy tak się dzieje, nie trzymaj go długo tak z 4sekundy i zobacz czy zdławi go, czy nie.

Hazel357
    Użytkownik

Zdławi go

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    MrJakub654
    Użytkownik

Zobacz, czy cieknie benzyna z wężyka z gaźnika, przy odpalaniu czuć mocno benzynę?

MrJakub654
    Użytkownik

Jeśli tak, to zmniejsz mu ilość mieszanki o 0.5-1obrotu i zobacz czy będzie różnica, ew dyszę 75/78 kup ale najpierw pobaw się mieszanką, przy okazji zajrzyj, jak świca wygląda po odpalaniu.

Hazel357
    Użytkownik

Nie sprawdzałem tego ale nie było raczej czuć benzyny jak go regulowałem.

Hazel357
    Użytkownik

Sprawdzę jutro te rzeczy i opisze to.

MrJakub654
    Użytkownik

Jasne, czekam na odpowiedź, może ma jej za mało i dlatego gaśnie, sprawdź świecę, jak będzie sucha to za mało benzyny

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie