Skuter 2t problem z instalacją

Witajcie mam pewien problem w skuterze 2t. Przestały mi działać światła dzienne, kierunki oraz nie pokazuje ile mam paliwa i naładowanie w akumulatorze. Podejrzewam że nie działa moduł zapłonowy ponieważ jest lekko pęknięty i widać płytkę.

  1. Nie masz świateł dziennych.
  2. Nie napisałeś co to za sprzęt.
  3. Sprawdź swoje podejrzenia - jak nie działa moduł zapłonowy to skuter nie zapali.

Kingway eurostar. To w czym może być problem wszystko już sprawdzalem,czyscilem kostki bezpieczniki, żarówki, akumulator i ogółem cało instalacje.

nie pisz że “wszystko sprawdziłeś” bo nie masz o temacie bladego pojęcia - więc siłą rzeczy nie sprawdziłes wszystkiego.
Bo skoro wszystko sprawdziłes i nic nie znalazłeś to znaczy że wszystko jest ok. A nie jest.

Po pierwsze nałąduj akumulator. Po drugie sprawdź bezpieczni i czy prąd jest za bezpiecznikiem i przed bezpiecznikiem. Potem sprawdź czy prawidłowo łączy stacyjka.
A na końcu musisz sprawdzić czy ten twój pękniety moduł nie robi zwarcia i nie wywala bezpiecznika (możesz sprawdzać instalacje z tym modułem odpietym a potem wpiąc i zobaczyć.
Potrzeba do takiego sprawdzania minimum próbnik z żarówką ale lepiej miernik uniwersalny.
Potencjalnie zwarcie możesz mieć jeszcze w kilku miejscach - rozrusznik, prądnica, moduł, przekaźnik kierunków lub rozrusznika, padnięty regulator napięcia. Ale to już level 2 twoich testów.
Zakładając że ten skuter sie trzyma kupy a nie to jest zdekompletowany złom za 200zł z którego usiłujesz coś ulepić

Oczywiście że się trzyma kupy. Dzięki za poradę sprawdzę