Skuter 139Qmb Wachania mocy

Witam problem mam tego typu ze zabrali mi prawko za prędkość i musze jezdzić skuterem,ale nie o tym mowa problem mam tego typu ze jade sobie skuterem 70 km około i nagle moc spada i predkosc do 60 około i tak jedzie za chwile czuć przypływ mocy i wraca wszystko do normy i tak sie wacha co to może być skuter ma zwiększony cylinder i ustawiony gaznik.

a co rozumiesz przez “ustawiony gaźnik” ? tzn co zostało zrobione w temacie regulacji gaźnika?

zostały dobrane dysze poziom paliwa iglica sprawdzony kranik podciśnieniowy na co dzień obcuje z ktm husqvarnami enduro i teraz przyszło mi sie bawić z Chińczykiem ale poczułem chęć jak mi zwrócą prawko na skutera 300 :wink:

no to jeżeli ogarniasz a zdycha ci górą to zapewne jest tam za mało paliwa. wsadź dysze głowną większa o 5-10 i zobacz.
może też zbyt wolno napełnia się gaźnik (napowietrzanie zbiornika, zawiesza sie zaworek iglicowy)

dysze mam 85 czasem jest tak ze pod góre idzie jak szatan :smiley: a czasem jest tak ze po prostej nie ma siły jechac to losowe jest trzymam gaz do dechy jedzie 80 i po jakims czasie spada do 60 70 i tak muli słychac ze silnik zwalnia z obrotów i robi sie tępa reakcja na gaz po czym mija chwila i silnik wraca do zywych i leci i tak w koło

to nic nie wnosi. zrób i sprawdź co napisałem.
Do poczytanie masz
http://forum.mieloch.pl/jaka-dysza-pod-dany-cylinder-4t-139qmb-139qma-t416052.html

tylko cały ten wątek przeczytaj

Problem rozwiązany wymieniłem moduł i świece i idzie cały czas jednym ciągiem 75