Skuter 125 cm - między 3000 - 4000 zł

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #306426 Reply
    dex8
    Użytkownik
    • 1

Witajcie.

Jestem tutaj nowy, przeszukałem forum ale nie ma nic aktualnego co do skuterów o pojemności 125 cm

Mam 188 cm wzrostu, waga ok 105 kg więc potrzebuje w miarę duży skuter. Będę go używał w 60 % w mieście ( dojazd do pracy ) reszta to wypady za miasto. Budżet jaki przeznaczam musi się zmieścić w kwocie 4000 zł, skuter używany. Co możecie polecić ?

Z góry dziękuje za wszystkie propozycje, sugestie 🙂

#306427 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

nie ma nic aktualnego co do pojemności 125?
    wydawało mi się że połowa wątków jest o tym

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#306429 Reply
    dex8
    Użytkownik
    • 1

Wombat, zgadza się piszecie o 125 ale w moim przedziale cenowym i przy moich gabarytach przydał by się maxi skuter a na ten temat nic nie znalazłem 🙁

#306431 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55
    #306434 Reply
    Michalk001
    Uczestnik
    • 12

Obejrzyj Zipp Quantum R 125. Duża solidna maszyna o nowoczesnym designie i rozwiązaniach technicznych. Można znaleźć roczny skuter za około 4000zł.

#306440 Reply
    dex8
    Użytkownik
    • 1

Michalk001 wydaje mi się przy mojej wadze będzie za słaby … 🙁

#306441 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

za słaby nie bedzie. najwyżej sobie nie polatasz 103 a tylko 85.
    Inna opcja to szukać używki ^markowej^ ale z tym budżetem to bedzie 10-15 latek i może być dużo markowych niespodzianek za markową kasę.

#306446 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    #306501 Reply
    dex8
    Użytkownik
    • 1

No powiem ze ten Dink całkiem całkiem 🙂

#306503 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1

Dinka 125 miał człowiek, który kupił mojego hyosunga i był bardzo zadowolony. Ale ma 175cm wzrostu, musisz na nim własny tyłek posadzić.

#306507 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

dink spoko jest

#306510 Reply
    dex8
    Użytkownik
    • 1
    #306513 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

nie dziwnie tanio tylko to wrak.
    Skoro za PCX z 2012 krzyczą koło 6000-6500 a ta jest za 1900zł to znaczy że właściciel wie ile trzeba wsadzić w naprawę. Ciekawe czy to ma jakiekolwiek papiery. To raczej oferta na silnik do przekładki niż na skuter

#306518 Reply
    dex8
    Użytkownik
    • 1

Przyznaje siedzę już pare dni po kilka godzin nad tymi skuterami, fora, testy, filmy itp … 🙂 Znalazłem gościa w Bielsku czyli ok 60 km odemnie który sprowadza skuterki i ma ich dość sporo w ofercie.

Oto co mieści się w moim budżecie :

http://sprzedajemy.pl/piaggio-x8-125-c-x-evo-x9-yamaha-xmax-majesty-ybr-nr38096232
    http://sprzedajemy.pl/piaggio-x9-125-x8-suzuki-burgman-yamaha-xmax-katb-nr36852702
    http://sprzedajemy.pl/sym-joyride-evo-125-c-gts-xs-suzuki-burgman-2012-nr36051347
    http://sprzedajemy.pl/honda-pantheon-125-c-yamaha-xmax-ybr-piaggio-x8-x9-nr34845487
    http://sprzedajemy.pl/honda-sh-125-c-vision-yamaha-xmax-pantheon-dylan-nr36143522

Jak oceniacie ? Co możecie o nich powiedzieć, co doradzić … 🙂

Z Góry dziękuje 🙂

#306521 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

nic nie można o nich powiedzieć bo to zdjęcia maszyn po 10-11 lat. umyte i wypastowane do zdjęcia.
    pod spodem mogę być krzywe ramy, rdza i silniki po 60 tys przebiegu.
    Skoro je sprzedaje po 3400 to znaczy że je kupił po 2000zł albo mniej.
    W tekst o rejestracji za 250zł to nie ufaj. To raczej 500 (tłumacz przysięgły – kilka stron po 60zł, badanie techniczne, tablice, dowód).

#306535 Reply
    Karol Deręg
    Użytkownik
    • 0

Witam,
    Posiadam Junaka 611 125cm. Kupiłem w zeszłym roku nówkę i już mam nabite 7600 km. Jeżdzę codziennie około 50 km. Do spokojnej jazdy wystarcza w zupełności. Do tej pory tylko ślimak licznika mi się posypał, ale wymieniony został gwarancyjnie. Mój gabaryt to 180cm i coś 140 kg. Jeździ się przyjemnie i wygodnie. Mam zamiar sprzedać bo złapałem bakcyla i kupiłem większy. dex8 jak chcesz obejrzeć to napisz na maila [email protected] to podeślę ci zdjęcia i opiszę coś więcej. A zapomniałem dodać że jest czerwony.
    Pozdrawiam

#306815 Reply
    dex8
    Użytkownik
    • 1

Wiem ze truje i juz was denerwuje ale sami kiedys kupowaliscie pierwszy skuter 🙂

Mam jeszcze 3 propozycje :

HONDA PANTHEON 125cm – http://olx.pl/oferta/honda-pantheon-125cm-polecam-CID5-IDg4aPR.html
    Kymco Agility City 125cm – http://olx.pl/oferta/skuter-kymko-agility-CID5-IDfEhpd.html#15e0e35a5e
    Yamaha Maxter 125 – http://olx.pl/oferta/sprzedam-CID5-IDfV8k5.html

Rozbieżność cenowa jest duża ale najważniejsze jest to ze wszystkie są zarejestrowane w polsce i używane przez kilka sezonów.

#306817 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

no to skorzystaj z tej propozycji która ci się podoba. reszta bez zmian. to używki i trzeba dokładnie oglądać.

#306818 Reply
    dex8
    Użytkownik
    • 1

Hondą jezdzi starszy gosciu juz kilka lat tylko martwi mnie to ze jest to silnik 2t ..

#306820 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

i jak możemy ci pomóc ?

#306821 Reply
    dex8
    Użytkownik
    • 1

Hehe no wiesz tyle ile jest ludzi tyle jest opini. SIlnik mocny bo prawie 16 KM ale znow moze palic do 5 litrów co juz nie jest fajne. Gosciu w rozmowie teleofnicznej mowil ze pali mu od 2,7 do 3 litrow w co nie chce mi sie wierzyć chyba ze jezdzil 50 – 60 km/h

#306823 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

prawie 16KM to ona miała w 1998. A potem 18 lat jeździła

#306825 Reply
    dex8
    Użytkownik
    • 1

Wombat rozumiem, napewno z tych 16 zostalo teraz 12 ale tak czy tak co sądzisz o kupowaniu skutera 2 t ?

PS: nie boje sie ze jest pełnoletni ze wzgledu na to ze czasami można trafic na lepszy skuter niż dojechany 5 – 6 latek 🙂

#306827 Reply
    eadem
    Uczestnik
    • 11

Z używkami jest tak: maszyna losująca jest pusta, następuje zwolnienie blokady…

#306832 Reply
    dex8
    Użytkownik
    • 1

no dlatego zeby ustrzelic chociaz 5 tke trzeba troche tego wszystkiego przewertować i posprawdzac 🙂

#307420 Reply
    dex8
    Użytkownik
    • 1

Szukałem szukałem, jezdziłem, sprawdzalem i trafiłem 🙂

Od poniedziałku jestem szczęśliwym posiadaczem Yamahy Majesty 125 z 2007 roku 🙂

#307426 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1

Gratulacje! Pokażesz nabytek?

#307427 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

opisz co. stan.. itd

#307437 Reply
    dex8
    Użytkownik
    • 1

No wiec powiem tak … 🙂 Jeździłem i siadałem na kilku skuterach ale upatrzyłem sobie Majesty po prostu przypasowała mi pozycja, wygodna kanapa, itp.

Miałem upatrzone 3 sztuki …

Pojechałem obejrzeć pierwsza, musiałem czekać na właściciela bo jeszcze nie dojechał ale drzwi do garażu otworzyła mi jego matka, od razu sprzęt mi się spodobał, był zadbany, zakurzony ale przykryty kocem, nie był bym sobą gdybym nie zrobił tego co zrobiłem, wyprowadziłem ja z garażu i odpalam, szczerze odpaliła od strzału … pochodziła na ssaniu i się uspokoiła 🙂 zgasiłem ja i oglądam … ładna dobrze zachowana, kilka rys, wiadomo nie jest to nowy skuter. Po chwili otwiera się brama wjazdowa i wjeżdża właściciel ku mojemu zdziwieniu na Burgmanie … 😀 ale 400. Wiec dla porównania miałem 2 można powiedzieć podobne skutery. Poopowiadał o maszynie. Co się później okazało właściciel przygotował do sezonu Yamahe jeździł nią do pracy itp ale że ma prawo jazdy kat A a jakiś znajomy sprowadził mu burgmana to przesiadł się na większy a Yamaha stała … 🙂 Przejechałem się, bardzo ładnie przyspieszała, piękna szyba która jest bogactwem jak sie pózniej okazało perfekcyjnie chronila przed wiatrem … Wszystko działało, napęd idealnie zabierał, hamulce takie ze jak mocniej nacisnąłem na klamki to zeslizgnąłem sie z siedzenia hehe 😀 Jeździła prosto,przyspieszała i hamowała idealnie. Ale nie był bym soba gdybym odrazu ja wziął. Zarezerwowałem ja i pojechalem dalej.

Drugi punkt podróży – handlarz ktory ma tez swoj serwis, szczerze pojechalem tam sceptycznie nastawiony ale chcialem miec jako takie porownanie i chocby zeby sie przejechac … Yamaszka wygladala tez bardzo dobrze, obejrzalem przymiezyłem sie. Wszystko ok, standardowa szyba, przeklrecam kluczyk a tu echo. Sprzedawca mowi aaaaa no tak nie ma akumulatora … No to mowie posprawdzam jak nic i tu najlepsza czesc histori … Mowie do goscia … chcial bym sie przejechac a on … wie Pan no ja moge sie Panu dac przejechac jak pan mi zagwarantuje ze ja wezmie … nie bede tu pisał co sobie pomyslalem w głowie … delikatnie mowie sobie debil … mam kupic kota w worku. Gosc mowi, mozemy zrobic tak … Moge Panu spuscic 300 – 400 zł i Pan go bierze takiego jakim jest albo cena zostaje bez zmian a ja za te 300 – 400 zł przygotuje panu go do sezonu, zrobie przeglad, wymienie olej itp. I jak Pan sie zdecyduje dostanie Pan fakture a ja bede go robil w tym czasie Pan go zarejestruje … Mowie ok musze sie z tym przespac i pojechałem … i nie bede juz nic pisał na temat tego kolesia …

Trzeci punkt, Majesty ale 2000 rok i całe 8900 przebiegu 😀 😀 😀 ale mowie co mi tam moze chociaz tam mi sie uda przejechac. Zajezdzamy otwiera gosciu i na wstepie, bierz pan to gowno bo ja go juz nie chce … ja szok 😀 a koles w sumie 170, 65 kg wagi to troche sie nie dziwie 😀 opowiedzial co nieco, mowi ze kupil go od dziadka, przejechal nim 40 km i juz go nie chce bo jest za duzy za mocny i mial juz jedna przygode. Jezdzil kiedys junakiem i jadac na rondzie zapomnial ze jedzie skuterem i mocno nacisnął sprzęgło 😀 wpadl w poslizg odruchowo złapał z prawa klamke, jeszcze odjechalo mu przednie kolo i polozyl sie bokiem … lusterko obryhsowane, szyba caly lewy bok … przy jego gabarytach nie mogl podniesc skutera z ziemi … Jedyny plus to to ze opowiedzial o tym a nie pomalowal i udawal ze nic sie nie stalo. Ogledziny … kazdy plastik w innym kolorze, prędkościomierz nie dziala, plastiki spasowane tak ze kazdy ma swoj swiat … ale mowie przejade sie … pojechalem i zaraz wrocilem. Moze przyspieszała ale … przednie zawieszenie … brak 😀 hamulce plywały, kierowica lekko w lewo, tył dobijał guzik swiatel, startera i inne tak wytarte ze przebiegu to on mial chyba nie 8900 a 89000 😀 … oddalęm maszyne i powiedziałem – zastanowie sie 🙂

Wracajac troche znarnowany dzwonie do goscia zeby przetrzymał mi tą pierwsza maszyne ktora sobie upatrzyłem i znow szok bo gosciu mowi ze ma wlasnie klijenta ktory jest zainteresowany ale powiedzial mu ze zarezerwowana i zeby przyjechac ja odebrac … a tu godzina 16 a ja nie mam kasku 😀 Mowie no to pieknie… szybko szukam na necie. Znalazłem, kupilem i czympredzej do bankomatu i po moja kochana 😀

#307438 Reply
    dex8
    Użytkownik
    • 1

Kurde a nie napisałem nic na jej temat 😀

Wiec tak. Yamaha Majesty 125 – 2007

Przygotowana do sezonu, wymienione oleje – silnik, przekładnia, czynnik chłodzący, filtry, nowe opony michelin przód, tył, nowy akumulator na gwarancji 🙂 Sprawdzony napęd pasek rolki itp …

Aha no i przebieg – 15780 … wiadomo wieżyc nie wierzyć jak to z używkami.

Wracałem nią ok 40 km do domu, jechało się pięknie, a to zasługa szyby która poprzedni właściciel zamontował 🙂 Musiałem się trochę przyzwyczaić ale jest naprawdę dobrze 🙂

Wiadomo jak to na początku jeździ się non stop, nawet po musztardę do biedronki 😀 od momentu kupna zrobiłem już z 300 km 🙂 spalanie … szczerze nie wierzyłem ze to możliwe ale ok 3 litrów 🙂

Wczoraj wyjąłem schowek, silnik suchy, czysty, rama idealna, brak rdzy itp. Dziś wyjezdzam na pare dni nad morze ale jak wróce, będę przerejestrowywał to zajrzę do napędu jeszcze i jak cos to podziele sie informacjami 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Skuter 125 cm - między 3000 - 4000 zł
Twoje informacje:

Back to top button