simson sr50 opłacalne?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery simson sr50 opłacalne?

Ten temat zawiera 27 odpowiedzi, ma 9 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe rkos rkos 7 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 28 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe xdamianxx
    xdamianxx
    Użytkownik

czy opłaca mi sie sprzedac skutera za 1200zł moze pujdzie dozbierac 200zł na rejstracje i kupic siimka za 1200 zł stan bdb zarejstrowany orginalna 50 ccm opłacsa sie ? jak jest z awrayjnoscią co najczesciej siada ? ogólnie wady i zalety tego modelu nie interesuje mnie s50 51 53 bo sąbrzydkie (gust)

Zdjęcie profilowe TheMiqlaq
    TheMiqlaq
    Użytkownik

Ja mam S51 którego kupił mój brat za podobną kasę co ten twój SR50 i muszę ci powiedzieć że wyniósł mnie razem z częściami i robocizną jakieś 2,5 tyś :). Jak trafisz coś w dobrym stanie to może ci troche posłużyć, bo i mój jeździ nieźle. Demon prędkości to to nie jest, bo z górki GPS pokazał mi 55 km/h, ale jednak troche frajdy z jazdy daje ;).

Tezia :*

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Jeśli jest w oryginalnym stanie, zadbany to płaca się bo to już zabytek. Natomiast do normalnej eksploatacji nie bardzo polecam. Ciągle będziesz przy nim grzebał. Lepszy jest chińczyk z marketu.

xdamianxx
    Użytkownik

ale opinie ma ze nadaje sie do jazdy na np 20 km dzieniie i sie nie psuje?

Zdjęcie profilowe TheMiqlaq
    TheMiqlaq
    Użytkownik

Jak dla mnie się nadaje. Psuć się nie psuje, no chyba że jakieś pierdoły za 5 zł w każdym sklepie.

Tezia :*

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    xdamianxx
    Użytkownik

a co najczesciej i naj szybciej pada ? a wady tego silnika i jak z prowadzeniem sr-ki

Zdjęcie profilowe jarek676
    jarek676
    Użytkownik

simka nie zajeździsz, ale musisz się nastawić że możesz cały czas kłaść , 50 nie kupuj, 60 to tak, simka który leci 60 km nie kupuj, ale tak 70 czy 80 wyciągnie to bierz, sprawdź luzy na łożyskach , instalacje, najlepiej żeby gościu odpalał na zimnym silniku, dobry simek pali za pierwszym/drugim ale zajechane simsony też tak odpalą np. mój odpalał , nie może nic stukać, sprawdź stan ogumienia,lakieru,

przyczep się do każdej pierdoły bo jak nie kupisz tego to poczekasz i zobaczysz drugiego;) ja bym ci radził s51 , sr50 jest może dobry ale trochę słaby dostęp do silnika ,

Zdjęcie profilowe jarek676
    jarek676
    Użytkownik

dobry simek jest robiony na częściach od kniaza i stazeta , ale są też podróbki robione na chinskich,ale to 3 tys, km i silnik pada:(

najlepiej kupić złoma za kilka stów tak 600 może max zależy
    ile roboty, i samemu wyremontować

xdamianxx
    Użytkownik

ale 50ccm ddr zła czy co nie zalezy mi na super predkosciach ale tak 55 km/h starczy mi zalezy na biegach bo w skuterze se nie pogazujesz w miejcu anie nie szczelisz ze sprzegła 😀 a jak sprawdzic te łozyska ? chodzi mi o tego simka http://www.kupie-sprzedam.info.pl/index.php4?siteid=416660&sp=1 troche zjedzie z ceny 😛

xdamianxx
    Użytkownik

prosze o szybkąodpowiedz bo moge teraz sprzedac skutra

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 28 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie