Silnik 125ccm motorower.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    haku33
    Użytkownik

Witam .
    Myślałem o zakupie silnika o pojemności 125ccm , do mojego motoroweru benzer’a shaft’a .
    Czy jest opłacalność kupna takiego silnika ?
    I jaka jest rzeczywista prędkość oraz moc takiego silnika ?

Proszę o wyjaśnione wypowiedzi .

Dzieki.

Lukario
    Użytkownik

gdybym miał chiński motorower to 1 czynnością jaką bym zrobił to od razu wymienił silnik na 125 bo wtedy w ogóle można jakoś jeździć ,co do mocy to kiedy się ścigałem na skuterze 4T z crossem 125 ,do 40 km/h jechaliśmy podobnie bo crosik zmieniał biegi i nie przyspieszał równomiernie ale na 3 trójce to już wyrwał do przodu i poszedł… 😀
    v max 80-85km(wszystko zależy od zębatek), silnik przy normalnej jeździe nie pali więcej jak 3 litry na setke

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

benekpe
    Użytkownik

haku33 – a masz uprawnienia co najmniej A1? Zdajesz sobie sprawę ze skutków jazdy motorowerem bez ważnej polisy OC?

sebek
    Użytkownik

Może najpierw pomyśl nad zestawem 72cm? Jeżeli nadal będzie za mało mocy, to wtedy zwiększysz moc.

haku33
    Użytkownik

To znaczy jak zależy od zębatek co muszę zmienić gdzie i na jaką proszę jaśniej .
    Bo na allegro piszą ,że na tym silniku można jechać 110-120 .

Nie mam A1.
    Mam kartę motorowerową.

marbryl1
    Użytkownik

na karte rowerowa to mozesz smigac taczkami po budowie

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button