Serwis w Białymstoku.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Serwis w Białymstoku.

Ten temat zawiera , ma i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe sebek1680 sebek1680 8 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 7 posty - 1 przez 7 (z 7 łącznie)Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #36534 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe sebek1680
    sebek1680
    Użytkownik

Czy możecie polecić jakiegoś mechanika w Białymstoku. Dotyczy to Yamahy kolegi której problem poruszyłem w innym temacie. Proszę o linki albo adresy. Dzięki i pozdrawiam

#36535 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Participant

Się zastanawiam czemu tak wszystko za tego “kolegę” robisz, sam nie może zapytać i poszukać serwisu ?

Router WS 50 2013

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #36536 Odpowiedź
    sebek1680
    Użytkownik

Poprostu mnie poprosił. Czy ludzka życzliwość to coś dziwnego? 🙂

#36537 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Participant

Pewnie że nie 🙂 Tak pytam po prostu, bo znam przypadki, gdzie chłopak pytał podobnie, że “koledze się jawka popsuła, wymienił pierścienie i nie odpala” a na końcu okazało się, że to jego jawka była.

Router WS 50 2013
    #36538 Odpowiedź
    sebek1680
    Użytkownik

Hehehe to nieźle :D. W tej sytuacji zapewniam Cię, że tak nie jest. Ja mam swojego chinolka i jestem bardziej zadowolony niż on ze swojej “markowej używki” w którą musi władować teraz sporo kasy.

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    #36539 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe TERMIT_PL
    TERMIT_PL
    Participant

Jak kupił grata tak ma.Wystarczy się nie napalać i dobrze szukać.Głupota jest nie uleczalna …

#36540 Odpowiedź
    sebek1680
    Użytkownik

No niestety kupił grata, ale tego się już niestety nie cofnie. Teraz jak już go ma to musi jakoś jeździć. Sam tego nie zrobi dlatego szuka mechanika. Poprosił mnie żebym napisał na forum bo może ktoś ma jakiegoś sprawdzonego.

Oglądasz 7 posty - 1 przez 7 (z 7 łącznie)Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
Odpowiedz do: Serwis w Białymstoku.
Informacje o Tobie: