Router ws 50 akumulator

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Router ws 50 akumulator

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Dan13 Dan13 6 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #121927
  Zdjęcie profilowe pawwia
  pawwia
  Użytkownik
  • Postów: 13

  Witam. Drugi tydzień jestem posiadaczem nowego routera ws 50. Ostatnio zauważyłem, że podczas włączonego kierunkowskazu podświetlanie tablicy przygasa. Kiedy kierunkowskaz się wyłączy to podświetlanie jest mocniejsze. Migają na zmianę. Dodatkowo trudno jest mu czasem odpalić na starterze elektrycznym, ale nie muszę uzywać kopki. Zdjąłem pokrywę i sprawdziłem napięcie i wydaje się być ok. akumulator ma 12,30V, podczas ładowania przy wolnych obrotach 13,5 V a przy szybkich 14,5. Zobaczyłem jednak że w jednej komorze nie widać pływającego elektronu. W innych jest wysoko. Co może być przyczyną? Motorower ma ok. 200 km przebiegu i czy podczas przeglądu mogą coś z tym zrobić?

  #122098
  Zdjęcie profilowe hidden
  hidden
  Użytkownik
  • Postów: 36

  Najwyżej doleją elektrolitu i naładują akumulator.
  (to że ma 12V nie znaczy, że jest całkiem naładowany)
  Albo wymienią na nową sztukę, te Hajiju z WSa są tragiczne.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
  #124102
  Zdjęcie profilowe Dan13
  Dan13
  Użytkownik
  • Postów: 25

  Nie czekaj na przegląd tylko samemu dolej wody destylowanej do komory,następnie podładuj ten akumulator,tylko użyj prostownika o małym prądzie ładowania max 1A przez 2-3h,jeśli to nie pomoże to żądaj wymiany puki jest na gwarancji.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie