Router Sport 50 - wskazówka paliwa drga.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Router Sport 50 - wskazówka paliwa drga.

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe matys187 matys187 7 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #132111 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe adamek4105
    adamek4105
    Użytkownik

Witam jestem od 2 dni szczęsliwym posiadaczem Routera sport 50-ki i dziś zauważyłem że gdy jadę wskazówka drga nie wiem o co chodzi , i co zrobic aby przy hamowaniu tylny hamulec nie piszczał z góry dzięki , co do wskazówki to jeśli przechyle skuter na lewo pokazuje F – full paliwa , jeśli prawo to praktycznie rezerwe , otóż a gdy normalnie ona drga mam prawie całą zbiornik ale drga pomiędzy F a kreseczką niżej ale nie dokońca dochodzi do niej . Pozdrawiam.

#132931 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe matys187
    matys187
    Użytkownik

Co do hamowania to pewnie jakieś syfy dostały się do bębna. Ratuje cię tylko wyczyszczenie tego od środka, lub mocne ściśniecie hamulca i starcie tego syfu poprzez hamowanie. A wskazówka to normalka, bo przecież ten pływak to nie jest niczym, jak jest w samochodach. Lata sobie po całym baku wiec jak przechylasz skuter to sobie leci tam gdzie chce. A drganie to może wskazówka niedobrze przykręcona, albo siada już 🙂

Jeśli chcesz coś zrobić dobrze, zrób to sam !

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Router Sport 50 - wskazówka paliwa drga.
Informacje o Tobie: