Router Grande XL 12" (2013) Oświetlenie przednie wymiana, tuning.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Router Grande XL 12" (2013) Oświetlenie przednie wymiana, tuning.

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe agentmb agentmb 7 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #128105 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe BIGGUN0864
  BIGGUN0864
  Użytkownik
  • Postów: 2

  Witam, kupiłem parę miesięcy temu skuter Grande od rutera (odpukać nic mi się z nim nie dzieje), i muszę stwierdzić że fabryczne żarówki są o kant d… rozbić. W serwisie fachowiec powiedział mi że mogę zamontować maksymalnie żarówki 35 wat bo mocniejsze będą palić styki, a z moich oględzin wynika że właśnie teraz mam zamontowane 35.
  Nie mam wygórowanych wymagań co do skuterów, jak odblokowywanie i inny tuning osiągów, ale byłoby miło widzieć w nocy dalej jak półtora metra przed sobą.
  Nadal jestem zielony w sprawach praktycznie wszystkich związanych ze skuterami i przydałaby mi się pomoc.

  #128111 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Sparrow93
  Sparrow93
  Użytkownik
  • Postów: 298

  Na Twoim miejscu sprawdziłbym klosz (czy nie zmatowiał) i czy nie jest źle ustawiony (w Twoim przypadku może być za nisko).

  Sparrow
   
  Czytaj
  REKLAMA

  NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

  Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
  #128113 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe BIGGUN0864
  BIGGUN0864
  Użytkownik
  • Postów: 2

  Klosz jeszcze jak go wczoraj widziałem był ok, a co do jego ustawienia w moim przypadku raczej nie ma możliwości jego zmiany, ale dla ułatwienia podam link do strony Rometa ze zdjęciami mojego modelu skutera http://www.sklep.romet.pl/kolekcja_route/2013/art13762.html

  #128114 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Sparrow93
  Sparrow93
  Użytkownik
  • Postów: 298

  Jak zdejmiesz ten przedni panel cały, to wydaje mi się, że tam powinna być taka śruba na sprężynie do regulacji… Jeszcze mam inną propozycję (z góry mówię, że jakimś specem od żarówek nie jestem ;p). Nie wiem czy próbowałeś, ale może wystarczy po prostu wymienić żarówki na nowe. Wiem, że halogeny po jakimś czasie świecą słabiej i może w przypadku zwykłych żarówek jest podobnie 😉

  Sparrow
  #128153 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe agentmb
  agentmb
  Użytkownik
  • Postów: 295

  Żarówki też bywają kiepskiej jakości, dlatego tej samej mocy może świecić gorzej niż inne. Wymień żarówki na jakieś znanej marki, albo sprawdzone przez znajomych i sprawdź jak sprawują się w Twoim skuterze.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

  Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: Router Grande XL 12" (2013) Oświetlenie przednie wymiana, tuning.
Informacje o Tobie: