ROUTER CLASSA CITY 2t Blokady

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning ROUTER CLASSA CITY 2t Blokady

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Milerek Milerek 1 lat, 3 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Milerek
    Milerek
    Użytkownik

Kupiłem odblokowany moduł, nowy wydech (chinski sportowy) bez ślepej kiszki (katalizatora) caly nowy wariator zwykly zamiennik nie jakis malossi czy cos i nowy pasek a na wariatorze nie ma blokady
    chciałbym sie dowiedzieć wszystkiego co mnie moze czekac gdy zdejme tą śrubkę z gaźnika o ile tam jest i czy jest szansa ze nie bede musial nic zmieniać wiecej obecny v-max 60 km h 5 km/h wiecej i bylo by git

L
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

zaraz.. wbrew radom kupiłeś wydech co nie wiadomo jak działa i do czego jest zestrojony, do tego zamiast wymienić niezbyt wysokiej jakości wariator fabryczny wsadziłeś jego zamiennik.
    To w zasadzie jedyne co ci pozostaje to wymienić ten moduł, wyregulować zestaw (gaźnik, napęd) i pomodlić się o efekty. Będą miłym zaskoczeniem albo wcale. Się okaże

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Milerek
    Użytkownik

znowu moduł wymieniać ? gaźnik to w ogóle trzeba przeczyścić cały bo na niskich obrotach po jeździe nie chce chodzić bez gazu

L
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ale napisałeś teraz że kupiłeś odblokowany moduł i wydech ..itd. No to dałes do zrozumienia że bedziesz go zmieniał bo na razie masz zablokowany… jak rany.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Milerek
    Użytkownik

Już zmienione, dzisiaj miałem usterkę bo ,śruba od sprzęgła luzu dostała i ja wywaliło praktycznie wiec musiałem dokręcać to pneumatycznym i dałem taka podkładkę powinno byc git jeszcze ręcznie młotkiem do cisnęliśmy
    Po niedzieli będę wyjmował gaźnik i czyścił ewentualnie zdejmę tą blokadę i pobawię się w regulacje ewentualnie czym go mogę umyć jakimi środkami czy cos ?

L

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie