Router Bassa regulacja obrotów

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    pitt690
    Użytkownik
    • 2
    • 42Postów:

Witam

Mam skuter Router Bassa i zastanawia mnie jedna rzecz, a mianowicie – regulacja wolnych obrotów. Czy można to przeprowadzać po prostu przez przekręcanie jednej śrubki bez zabawy z jakimiś mieszankami itp? Tak jak jest to pokazane na tym filmiku http://www.youtube.com/watch?v=IiF1tvy1aU0
    Myślę, żeby trochę obniżyć wolne obroty ponieważ na nóżce centralnej tylne koło dość szybko się kręci. Nie przeszkadza mi to ale wydaje mi się, że lepiej to poprawić.

Z góry dzięki za pomoc
    Pozdrawiam

Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

Jest dokładnie tak jak na filmiku. Stawiasz skuter z ROZGRZANYM silnikiem ( najlepiej po przejażdżce ok. 5 km ) na stopce centralnej aby tylne koło było w powietrzu i jeśli masz za duże wolne obroty to powolutku odkręcasz w lewo aż do uzyskania stabilnych obrotów. Koło na rozgrzanym silniku nie powinno się obracać a silnik nie powinien przygasać.

pitt690
    Użytkownik
    • 2
    • 42Postów:

I żadnego ustawiania mieszanek i innych tak jak to jest napisane w różnych artykułach?
    Mogę po prostu zmniejszyć te obroty jedną śrubką?
    Nie będzie żadnych różnic w osiągach?

Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

Jeśli ogólnie silnik chodzi i przyśpiesza bez zastrzeżeń a wolne ( jałowe ) obroty są za wysokie to wystarczy śrubkę od wolnych obrotów lekko wykręcić.

pitt690
    Użytkownik
    • 2
    • 42Postów:

Tak, ogólnie silnik chodzi idealnie, tylko te obroty jak widać są za duże. Skoro mówisz, że nic więcej nie trzeba zmieniać i nie zmniejszą się osiągi to ok 🙂
    Dzięki wielkie za pomoc.
    Pozdrawiam.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button